Галичина.Інфо

Із січня у трьох львівських театрах квитки можна купити онлайн

Із січня у трьох львівських театрах квитки можна купити онлайн Квитки на вистави театру «І люди, і ляльки», Першого українського театру для дітей та юнацтва, Львівського драматичного театру ім. Лесі Українки з 1 січня цього року можна замовити онлайн.

Про це сьогодні, 13 січня, розповіла начальник управління культури Львівської міської ради Ірина Подоляк. За її словами, до кінця січня таке ж нововведення буде і в театрі ім. Леся Курбаса. Деякі проблеми є в театрі «Воскресіння», бо в них дуже мобільний зал.

Ірина Подоляк зазначила, що це правильний шлях розвитку, адже до цього, аби купити квитки, потрібно було ходити до кас театру, які не зажди були відчинені. «Бронювати доводилось через телефон, електронні листи, а тоді в останній момент виявляється, що цих місць немає», – зазначила вона.

Квитки до Першого українського театру для дітей та юнацтва можна придбати на сайті театру, але для цього потрібно зареєструватися. Квитки до театру «І люди, і ляльки» та театру ім. Лесі Українки можна придбати через сайт http://ticketclub.com.ua. Проте, зауважимо, що у театрі «І люди, і ляльки», для продажу через Інтернет вони виділяють лише 5 квитків із 40.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Із січня у трьох львівських театрах квитки можна купити онлайн

топ

  Цей день в історії.
  26 вересня:

  1941 - З Львівської цитаделі (табору для радянських військовополонених) звільнено першу партію полонених галичан - 1500 осіб.

  1942 - З Тернопільської області депортовано в табір знищення Белжец 4938 євреїв, зокрема з Озерян вивезено 813 осіб, на місці убито 130 осіб, зі Скала – 1625, вбито при вивезенні 30 осіб, з Коралівки – 700, з Мельниці – 1000, з Борщева – 800 осіб.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014