Галичина.Інфо

У Львові покажуть графіку Тіціана та Мікеланджело

У Львові покажуть графіку Тіціана та Мікеланджело 16 січня у Національному музеї у Львові імені Андрея Шептицького відкриють виставку «Західноєвропейський рисунок XVI–XVIII століття». До експозиції увійшла унікальна колекція оригінальних творів графіки італійських майстрів.

Гордістю виставки стануть «Мідний змій», «Олександр і Кампаспа в майстерні Аппелеса» та «Святий Себастьян» представника венеційської школи Тьєполо, «Ісус Христос зі святими» Тіціана та «Апостол» Мікеланджело. До унікальних експонатів належить рисунок Ван Дейка «Зняття з хреста» та ескіз авторства Франсиско Гойї.

Окрім того, в експозиції представлено рідкісні рисунки італійських майстрів XVII–XVIII століття, здебільшого венеційської школи мистецтв: Джованні П’яцетта, Мікеле Ск’явоне, Антоніо Балестра, Санто Піатті, митців кола Тінторетто та інших.

Ці твори, зазначають організатори, рідко демонструвалися широкому колу глядачів, тож виставкою хочуть по-особливому вшанувати 40-річчя діяльності реставраційної майстерні графіки Нацмузею у Львові.

Зокрема, на виставці можна буде побачити ілюстрації італійських видань XVIII століття роботи П’єтро Антоніо Новеллі. Також на виставці експонуватимуться 34 відреставровані аркуші до книжкового проекту «Життя Святого Філіппо Неррі», виконаних в авторській техніці.

До унікальної групи пам’яток належать рисунки-прирохи, які використовувалися у церковному малярстві XVII–XIX століть та слугували лекалами для виконання фрескових розписів у храмах.

Виставку відкриють 16 січня о 16:00 у приміщенні Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького, що на проспекті Свободи, 20.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові покажуть графіку Тіціана та Мікеланджело

топ

  Цей день в історії.
  18 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014