Галичина.Інфо

Україна – остання в рейтингу економічної свободи серед країн Європи

Україна – остання в рейтингу економічної свободи серед країн Європи Україна посіла останню сходинку в рейтингу економічної свободи серед європейських країн. Про це йдеться в новому "Індексі економічної свободи". Індекс економічної свободи України становить 49,3 бала зі 100 можливих. Це – найнижчий показник із 43 європейських країн. Тож Україна потрапила до групи країн, де пригнічуються економічні свободи (49,9 – 0). Середній показник у світі – 60,3 бала. Якщо брати світові показники, то Україна посідає 155-ту сходинку зі 178 в рейтингу економічної свободи. Торік Україна була на 161-му місці.

Звіт щорічно готує Фонд "Спадщина" спільно з газетою Wall Street Journal. Аналіз економічної свободи проводять з 1995 року. Автори індексу вимірюють економічну свободу у 178 країнах за десятьма показниками: права власності, свобода від корупції, фіскальна свобода, державні витрати, свобода підприємництва, свобода праці, монетарна свобода, свобода торгівлі, свобода інвестицій, фінансова свобода. Цього року рейтинг очолює Гонконг, а за ним ідуть Сингапур, Австралія, Швейцарія, Нова Зеландія, Канада, Чилі, Маврикій, Ірландія та Данія. Останню сходинку рейтингу посідає Північна Корея, передостанню – Куба. Московія посідає 140-ву сходинку і зайняла 41-ше місце із 43 європейських країн, пише видання.

"Економічна свобода в Україні і надалі зазнає "репресій", – йдеться в доповіді. Найгірші показники з 10 індикаторів Україна має за свободу інвестицій, свободу від корупції та фінансову свободу і права власності.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Україна – остання в рейтингу економічної свободи серед країн Європи

топ

  Цей день в історії.
  6 грудня:

  2003 — засновано Львівський муніципальний духовий оркестр «Галицькі Сурми».
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014