Галичина.Інфо

УКУ закликав владу відновити в державі конституційний порядок

УКУ закликав владу відновити в державі конституційний порядок Український католицький університет закликав народних депутатів від провладних партій усвідомити, що своїм голосуванням вони посягнули на Конституцію України, і негайно відновити в державі конституційний порядок.
Про це йдеться у зверненні ректорату УКУ з приводу подальшого загострення суспільно-політичної ситуації в Україні.


«В Україні Різдво Христове святкували не всі: влада використала цей час, щоб підготувати пакет законів, які перетворюють Україну на поліцейську державу. Влада зробила черговий крок, який призводить до подальшої ескалації політичного протистояння і суспільної напруженості», - йдеться у зверненні.

В УКУ заявили, що за своєю суттю брутально нав’язаний закон, який обмежує права протестувальників, порушує демократичні права і конституційні свободи громадян України, зокрема свободу совісті, поглядів, слова, інформації, зібрань, асоціацій, комунікації, пересування, право власності та приватності.

«Нагадуємо також, що згідно зі ст. 22 Конституції України «конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані. При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод», - наголошується у зверненні.

«Згаданий закон суперечить також міжнародним договорам, як-от Міжнародному пактові ООН про громадянські та політичні права й Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод, які, згідно зі ст. 9 Конституції, є частиною національного законодавства України», - нагадують в УКУ.

«Нас хочуть переконати, що демократії в Україні кінець. Різдво ж Божого Сина нам потужно і радісно нагадує про те, що чим сильніші репресії Ірода, тим ближчим стає час Істини. Це початок нашого нового змагання за правду, нашого нового паломництва до власної Богом-даної гідності. Правда і гідність невід’ємні, правда і гідність переможуть», - йдеться у зверненні УКУ.

Рекомендовано до перегляду:

» » » УКУ закликав владу відновити в державі конституційний порядок

топ

  Цей день в історії.
  2 грудня:

  1848 — 53-річний австрійський цісар Фердинанд I був змушений зректися престолу на користь свого 18-річного племінника Франца Йосифа I.

  1951 — народився поет-пісняр Степан Галябарда.

  1991 — незалежність України визнали першими Канада і Польща.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014