Галичина.Інфо

ЄБРР спільно з «Львівводоканалом» вироблятиме біогаз із мулу

ЄБРР спільно з «Львівводоканалом» вироблятиме біогаз із мулу Європейський банк реконструкції та розвитку висловив зацікавлення у співпраці із Львівською міською радою та ЛКП «Львівводоканал». Про це йдеться в офіційному листі на ім'я мера Львова Андрія Садового.
Як повідомили у прес-службі міської ради, ЄБРР планує реалізувати проект будівництва метантенків. Йдеться про станції переробки мулу для очистки та утилізації стічних вод.


На початку лютого представники ЄБРР приїдуть до Львова, де зустрінуться з керівництвом міста та водоканалу. Комунальне підприємство, своєю чергою, має надати про себе юридичну та фінансову інформацію для розгляду кредитного комітету.
Фінансування проекту здійснюватимуть із кредитних коштів, які супроводжуватимуться грантом.
За умови будівництва станцій переробки каналізаційного мулу в біогаз та електроенергію «Львівводоканал» зможе щороку додатково заробляти на «зеленому» тарифі понад 50 млн грн.
Підприємство планує виробляти 35 млн. кВт. год. електроенергії в рік. Чинний «зелений» тариф для такого типу електроенергії 135,48 коп/кВт·год без ПДВ. Тож це майже 52 млн грн в рік.

«Цей проект буде дуже вигідним для «Львівводоканалу», оскільки підприємство зможе продавати цю електроенергію державі за цінами «зеленого тарифу», а собі купувати на третину дешевше», - розповів Сергій Кіраль, начальник управління зовнішніх відносин та інвестицій ЛМР.

За словами прес-секретаря «Львівводоканалу» Уляни Горбатої щодоби Львів «продукує» 3 тисячі тонн мулу. Його скидають на мулові поля, які розташовані на вул. Пластовій, біля очисних споруд водоканалу, які займають територію 22 гектари та використовуються ще з 60-х років. В теплу погоду цей мул гниє, виділяючи біогаз та розповсюджуючи неприємний запах.

Рекомендовано до перегляду:

» » » ЄБРР спільно з «Львівводоканалом» вироблятиме біогаз із мулу

топ

  Цей день в історії.
  13 липня:

  1944 — радянські війська почали Львівсько-Сандомирську наступальну операцію.

  1956 - у Львові, на стадіоні Прикарпатського військового округу, проходили ігри першого чемпіонату України з ручного м’яча (гандболу). В змаганнях взяли участь команди Києва, Львова, Станіслава, Харкова, Черкас, Запоріжжя.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014