Галичина.Інфо

Для будівництва трамвайної колії на Сихів знесуть кафе і металобазу

Для будівництва трамвайної колії на Сихів знесуть кафе і металобазу Проектом будівництва трамвайної колії на Сихів передбачено знесення двох приватних будівель: приміщення кафе «Часон» на вул. Навроцького,1 та двоповерхової будівлі металобази на вул. Навроцького, 1а. Голова Сихівської райадміністрації Ірина Маруняк вже провела першу зустріч з власниками нерухомості.

«Власники приміщень розуміють, що будівництво трамваю – це стратегічний об'єкт, який важливий для мешканців Сихівського району, тож принципових заперечень не мають. Однак запропонували свої умови компенсації з боку Львівської міськради», - розповіла чиновниця.
За її словами, власник приміщення металобази, крім грошової компенсації за саму будівлю, хоче земельну ділянку в районі вул. Угорської - Зеленої - Навроцького. Натомість власник кафе не має особливих побажань щодо розміщення землі чи будівлі, яку отримає натомість.
«Міськрада підготує варіанти земельних ділянок і приміщень та запропонує їх підприємцям, а власники будуть вирішувати, який для них найкращий. Щодо суми компенсації за будівлю, наразі я її назвати не можу. У 2012 році управління капітального будівництва провело оцінку, але ми ще не отримали ці документи», - резюмувала Ірина Маруняк.
Двоповерхова будівля металобази площею 614 кв.м. належить ТОВ «Екосвіт» і зараз використовується під здачу в оренду, а приміщення кафе «Часон» площею 160 кв. м. належить ПП «Палянтій Ольга Андріївна» і вже кілька років перебуває на стадії ремонту.

Нагадаємо, згідно з проектом будівництва, трамвайну колію прокладуть по вул. Стуса вздовж проспекту Червоної Калини, аж до Санта-Барбари. Планується, що трамвайну колію на Сихів почнуть будувати вже навесні. Підрядником з будівництва трамвайної колії буде компанія «Онур».

Рекомендовано до перегляду:

» » » Для будівництва трамвайної колії на Сихів знесуть кафе і металобазу

топ

  Цей день в історії.
  24 жовтня:

  1990 — законом УРСР «Про зміни і доповнення до Конституції (Основного Закону)» скасовується ст.6 про керівну роль Комуністичної партії.

  1991 — Верховна Рада проголосила без\'ядерний статус України.

  1997 — помер Петро Дужий, український письменник, з 1944 референт пропаганди УПА, почесний громадянин міста Львова.

  1999 — в Рогатині відкрито пам\'ятник землячці Роксолані, коханій дружині турецького султана Сулеймана I Пишного.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014