Галичина.Інфо

Глава УГКЦ закликав зупинити кровопролиття

Глава УГКЦ закликав зупинити кровопролиття Глава Української греко-католицької церкви Блаженіший Святослав (Шевчук) закликав український народ і владу зупинити кровопролиття. Про це йдеться у зверненні глави УГКЦ з приводу подій на вул. Грушевського у центрі Києва.

"З великою тривогою і сумом ми спостерігаємо за подіями, які відбуваються у цій хвилині у місті Києві. Події, які є ніщо інше як ескалацією насилля і кровопролиттям", - наголосив Блаженіший Святослав.
"У зв'язку з цими надзвичайними обставинами хочу звернутися до усіх вірних нашої церкви, до усього українського народу і до усіх людей доброї волі в ім'я Боже: зупиніть кропролиття. Ніколи насилля не було способом будівництва вільної незалежної держави. Кровопролиття, коли ми піднімаємо руку брат на брата, ніколи не зможе примирити сердець і запропонувати якийсь позитивний вихід з тих обставин, в яких ми опинилися", - зазначив глава УГКЦ.
Він також звернувся до української влади із закликом прислухатися до народу і не використовувати проти нього насильство чи репресії.
Мітингувальників Блаженіший Святослав закликав повернутися до мирного характеру протестів.
"Усіх закликаю до молитви за мир і спокій у нашій державі", - додав глава УГКЦ.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Глава УГКЦ закликав зупинити кровопролиття

топ

  Цей день в історії.
  5 червня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014