Галичина.Інфо

У Бродах на Львівщині штурмом взяли будівлю райдержадміністрації

У Бродах на Львівщині штурмом взяли будівлю райдержадміністрації 22 січня на Львівщині у місті Броди учасники віча вирушили до райдержадміністрації, аби вимагати від керівників району вийти з Партії регіонів. В результаті захопили будівлю Бродівської РДА і продовжуть її утримувати, однак згодом залишили приміщення.

Як повідомив голова фракції ВО «Свобода» у Бродівській міській раді Віктор Горішній, вражені вбивством мирних людей у Києві, мешканці міста вирішили висловити своє обурення представникам президентської адміністрації в районі. Відтак, більше сотні осіб заповнили всі коридори на двох поверхах будівлі РДА, решта зібралися біля будівлі адміністрації.

Голова райдержадміністрації Андрій Ковтун заявив людям, що він не є членом Партії регіонів, а також що «не підтримує тих, хто стріляв у людей, і що він за народ, але народ – по обидва боки барикад». Після цього мешканці почали вимагати від керівництва району вийти з Партії регіонів та розпустити районний осередок ПР.

Втім, станом на 17:00 активісти вже залишили приміщення райдержадміністрації. Як повідомила речник Бродівської РДА Мар'яна Родіна, навіть перебуваючи в приміщенні адміністрації, мешканці міста не заважали роботі чиновників. Вони, за словами представниці РДА, зустрілися з головою РДА Андрієм Ковтуном і його заступниками, а також із керівництвом місцевої організації Партії регіонів. Під час розмови вони озвучили свої вимоги, а потім залишили приміщення.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Бродах на Львівщині штурмом взяли будівлю райдержадміністрації

Цей день в історії.
18 грудня:

2002 — помер Роман Гнатишин, канадський політик буковинського походження.
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2014