Галичина.Інфо

У церквах щогодини б'ють у дзвони

У церквах щогодини б'ють у дзвони У всіх храмах Львова щогодини впродовж 5-15 хв б'ють у дзвони. Відповідне розпорядження дав високопреосвященний архієпископ і митрополит Львівський владика Ігор. Як розповів прес-секретар Львівської архієпархії УГКЦ отець Павло Дроздяк, бити у дзвони у львівських церквах розпочали о 14:00 і «битимуть доти, доки не буде миру».

Упродовж цього часу у храмах священнослужителі також служитимуть молебні за проведення мирних переговорів. Окрім того, після кожного богослужіння в храмах Львівської архієпархії УГКЦ вірні молитимуться «Отче наш», «Богородице Діво» і «Слава Отцю» за мир і спокій у державі.

Додамо, що під час екстреного засідання Всеукраїнська рада церков і релігійних організацій, як повідомляє їхня прес-служба, гостро засудила факти вбивств, «за які несе відповідальність перед Богом кожен, хто до цього причетний». Представники церков наголошують, що ніхто не має права порушувати заповідь «Не вбивай!».
Всеукраїнська рада церков і релігійних організацій вимагає негайно припинити кровопролиття.
«Засуджуємо використання Церков і релігійних організацій в політичних технологіях», – ідеться в повідомленні. Рада просить про термінову зустріч і з президентом Віктором Януковичем, і з очільниками опозиції.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У церквах щогодини б'ють у дзвони

топ

  Цей день в історії.
  7 червня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014