Галичина.Інфо

У Києві пролилася кров

У Києві пролилася кров Вулиця Грушевського у Києві зачищена правоохоронцями, барикада повністю розібрана. Протестувальників на місці подій дуже мало, вони піддаються обстрілу світло-шумовими гранатами з боку «Беркута». На місце прибувають машини «швидкої допомоги». Барикада, встановлена демонстрантами, повністю розібрана. Декілька активістів затримано та побито, двох - вбито!

У ході протистоянь мітингувальників і правоохоронців на вулиці Грушевського у Києві в ніч на середу один з демонстрантів отримав вогнепальні поранення, внаслідок чого помер. Це мешканець Дніпропетровська Сергій Ніґоян. Він отримав одне кульове поранення в шию, одне – в голову. За словами медиків, в молоду людину стріляв снайпер.

Ще один активіст від травм помер 21 січня. На тілі потерпілого є чотири вогнепальні поранення.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Києві пролилася кров

топ

  Цей день в історії.
  20 вересня:

  1916 - Митрополита А. Шептицького переведено з Курська у Суздаль у Спасо-Євфім’євський монастир.

  1921 - В канадській газеті „Робітник” від 15 вересня надруковано відозву за підписом Л. Цегельського як представника уряду ЗУНР до українців родом з Галичини та Буковини із закликом збору грошей на Першу народну позичку. Позичка, що визначалася в розмірі 1 млн. дол., призначалася на міжнародну акцію уряду ЗУНР: підтримку української армії в Чехословаччині та прискорення вирішення питання про Східну Галичину. 8% позички мали бути поверненою урядом впродовж 10 років.

  1921 - У Станіславі засновано філіал Музичного товариства ім. М. Леонтовича. Філіалом відкрито Вищий музичний інститут.

  1998 - На Івано-Франківщині відбулися урочистості "Гомін віків", присвячені 1100-річчю Галича. Відкрито відреставровану центральну історичну частину міста, дзвіницю та пам\'ятник князю Данилу Галицькому.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014