Галичина.Інфо

У Тернополі та Івано-Франківську заборонили ПР і КПУ

У Тернополі та Івано-Франківську заборонили ПР і КПУ Депутати Тернопільської на Івано-Франківської облради на позачергових засіданнях у суботу 25 січня заборонили діяльність та символіку Партії регіонів та Комуністичної партії України на території своїх областей.

”Відповідно до статей 2, 3, 4, 21 Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні” обласна рада вирішила: схвалити звернення обласної ради до членів Івано-Франківської обласної організації Партії регіонів та прислужників діючого режиму; заборонити на території Івано-Франківської області діяльність і використання символіки Партії регіонів і Комуністичної партії України як таких, що суперечать національним інтересам і порушують права і свободи громадян України», - йдеться в рішенні Івано-Франківської облради, яке підписав голова облради Василь Скрипничук, повідомляє УНІАН.

Схоже рішення ухвалили місцеві депутати і у Тернополі. Там за рішення про заборону функціонування ПР та КПУ на території області проголосували 76 з 83 депутатів, решта не голосувала.
Раніше Тернопільська облрада відкликала повноваження, які вона делегувала облдержадміністрації, та створила облвиконком. Також облрада двома третинами голосів проголосувала за висловлення недовіри голові Тернопільської ОДА Валентину Хоптяну.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Тернополі та Івано-Франківську заборонили ПР і КПУ

топ

  Цей день в історії.
  24 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014