Галичина.Інфо

В Україні шириться протистояння

В Україні шириться протистояння Протистояння між протестувальниками Євромайдану та силовиками і тітушками шириться Україною.

26 січня опівдні невідомі спробували напасти на харківський Євромайдан біля пам’ятника Шевченку. Декілька десятків людей у спортивному одязі з георгіївськими стрічками несподівано атакували мітингувальників.

Понад шість тисяч мітингувальників почали штурмувати будівлю Запорізької обласної державної адміністрації. Близько 14:00 почався штурм будівлі ОДА. Міліція почала кидати в бік мітингувальників світлошумові гранати.

У Сумах мітингувальники зайняли Будинок рад, в приміщенні якого обласна та міська ради проводять свої сесії. У будинок зайшли загони самооборони, які взяли під свій контроль всі входи, виходи та приміщення будівлі.

У Запоріжжі протестувальників, які зібрались у неділю, 26 січня, під місцевою ОДА близько 22:00 розігнали силовики та "тітушки". За словами очевидців, “тітушки” виловлювали протестувальників навіть у дворах. Люди розповідають, що б’ють навіть лежачих. У «тітушок» на рукавах були білі пов’язки, а силовики ловили всіх, хто не мав таких стрічок, і били їх.

Рекомендовано до перегляду:

» » » В Україні шириться протистояння

топ

  Цей день в історії.
  26 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014