Галичина.Інфо

Підприємці Львівщини готові фінансово підтримати екс-«беркутівців»

Підприємці Львівщини готові фінансово підтримати екс-«беркутівців» Львівські підприємці фінансово підтримають колишнього «беркутівця», який публічно заявив про свою відставку. На сприяння у працевлаштуванні можуть розраховувати й інші правоохоронці, запевнили в Комітеті підприємців Львівщини.

«Наше завдання – допомогти їм. Влада опирається на силовиків, а ми маємо позбавити її цього козиря. Звільнення і публічні заяви екс-«беркутівців» підривають цей режим. Охочих звільнитися багато, але перспектива безробіття стримує їх», – зазначив голова Львівського міського осередку ВО «Свобода» Маркіян Лопачак.

Також стало відомо, що 45-річного екс-«беркутівця» Ярослава, який 24 січня подав рапорт на звільнення з органів МВС, підприємці Львівщини вирішили впродовж півроку фінансово утримувати. Чоловік публічно зізнався, що прослужив у спецпідрозділі 24 роки, але тепер не може без сорому дивитися в очі хлопцям, які роблять такі безчинства, і не може бути на службі у держави, якою керують люди з судимістю: «Людей уже не вернеш, але я хочу вибачитися за тих хлопців, за героїв, за вірменина».

Як відомо, разом з паном Ярославом рапорти на звільнення подали четверо працівників спецпідрозділу «Беркут», один з них – перебуваючи в Києві.
Бізнесмен Рущишин запевнив: «Ті, хто вже написав заяви, проявивши своє сумління, а також сім'ї загиблих на Майдані отримають допомогу і однозначно будуть забезпечені роботою».

Окрім того, Комітет підприємців Львівщини також готовий обговорити можливість працевлаштування тих, хто ще сумнівається, але думає про відставку. «Одна справа, коли люди однозначно роблять свій вибір і йдуть, інша справа, коли міліціянти чекають розв’язки протистояння, а вже потім «перебігають», – пояснив член Комітету підприємців. Комітету треба скласти перелік компаній, які готові будуть взяти до себе відставних службовців, враховуючи специфіку їх діяльності і чималу зарплату у 4-5 тис. грн, додав бізнесмен.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Підприємці Львівщини готові фінансово підтримати екс-«беркутівців»

топ

  Цей день в історії.
  25 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014