Галичина.Інфо

Влада мусить припинити насилля над власним народом, – УГКЦ

Влада мусить припинити насилля над власним народом, – УГКЦ Українська Греко-Католицька Церква закликала владу «не чинити насилля над власним народом, але почати шанувати свій народ», засудила утиски і переслідування мирних демонстрантів з боку силовиків та висловила підтримку мітингувальникам, які продовжують мирним шляхом захищати свої права і свободи. Про це йдеться у зверненні греко-католицького єпископату України з приводу суспільно-політичної ситуації в державі.

«У незалежній і цивілізованій Українській державі не повинна проливатися кров власних громадян у мирний час лише за те, що ці громадяни домагаються і захищають належні їм права й свободи. Закликаємо владу не чинити насилля над власним народом, але почати шанувати свій народ. Сподіваємося, що наш заклик не залишиться «голосом вопіющого в пустині», - йдеться у зверненні єпископів УГКЦ.
Єпископи УГКЦ заявили, що Церква завжди буде на боці скривджених і засуджує факти утисків і переслідувань силовими структурами мирних демонстрантів, журналістів, лікарів та пересічних громадян. Вони наголосили, що «справедливість не наступить доти, доки не буде зцілена остання рана на тілі постраждалих, доки не будуть віднайдені всі пропалі без вісти, доки в суспільстві не буде усунено загрози фундаментальним правам і свободам людини та народу в цілому й відновлено довіри до влади».
Відтак, духовенство УГКЦ закликало вірних кожного дня о 21:00 спільно молитися за Україну та оголосило безперервний строгий піст почергово для кожної єпархії та екзархату в Україні. Вірні Львівської архиєпархії та Стрийської єпархії повинні дотримуватись посту щовівторка.

Звернення підписали Блаженнійший Патріарх Святослав (Шевчук) разом з Блаженнішим Любомиром (Гузаром) та всі владики і єпископи Української Греко-Католицької Церкви.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Влада мусить припинити насилля над власним народом, – УГКЦ

топ

  Цей день в історії.
  7 червня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014