Галичина.Інфо

136 журналістів постраждали в Україні за час масових протестів

136 журналістів постраждали в Україні за час масових протестів В Україні від початку масових протестів, які розпочалися з 21 листопада 2013 року, постраждали 136 журналістів. Такі дані оприлюднив Інституту масової інформації (ІМІ), який відслідковує, фіксує та перевіряє інформацію про постраждалих журналістів, фотографів та операторів під час виконання ними професійних обов’язків у зоні сутичок протестувальників, міліції та «тітушок» у Києві та інших містах. Як зазначається в повідомленні ІМІ, до уваги брались лише випадки, пов’язані з професійною діяльністю, і такі, де журналісти отримали реальні поранення або пошкодження техніки. Фахівці інституту зазначають, що більшість журналістів – 80 - постраждали за останні два тижні (з 19 січня по 2 лютого 2014 року).

Найбільше журналістів постраждали від побиття міліцією чи бійцями «Беркуту» - 54 випадки. 27 журналістів отримали поранення від вибуху світло-шумових гранат, на 21 працівника ЗМІ нападали «тітушки». Було зафіксовано 17 випадків поранень журналістів від куль, які летіли зі сторони міліції на вул. Грушевського у Києві. Також було 2 випадки, коли «беркутівці» цілились журналістам у камери, проте ті встигали заховатись, і кулі влучали мимо.
Ще 19 журналістів постраждали внаслідок інших дій, наприклад, від давки між міліцією та мітингувальниками, від каменів, які летіли з різних сторін, та від отруєння сльозогінним газом. 31 журналісту пошкодили або повністю знищили техніку - відеокамери, фотоапарати, планшети, флешки, та інше.
Окрім цього, в повідомленні зазначається, що 11 журналістів затримувала або заарештовувала міліція.

Рекомендовано до перегляду:

» » » 136 журналістів постраждали в Україні за час масових протестів

топ

  Цей день в історії.
  7 червня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014