Галичина.Інфо

НБУ ввів тимчасові обмеження на покупку валюти на міжбанку

НБУ ввів тимчасові обмеження на покупку валюти на міжбанку Національний банк України ввів тимчасові обмеження на купівлю валюти на міжбанківському валютному ринку. Про це йдеться в постанові банку № 49 "Про заходи щодо діяльності банків і проведенні валютних операцій". Постанова №49 набуває чинності із 7 лютого і діє до прийняття НБУ окремого рішення.

Постанова, зокрема, передбачає:
розширення можливостей підтримки ліквідності банків з боку НБУ;
встановлення нульової ставки резервування коштів за короткостроковими зовнішніми кредитами;
певні обмеження на виконання доручень банківських клієнтів у межах залишків коштів на їх поточних рахунках на початок операційного дня;
тимчасові обмеження на купівлю іноземної валюти на міжбанківському валютному ринку України за окремими операціями;
певні обмеження на терміни купівлі уповноваженими банками іноземної валюти за дорученням юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців та ін.
Водночас постанова передбачає підвищення контролю за своєчасністю здійснення операцій, пов'язаних з виплатою заробітної плати, пенсій, стипендій і соціальних виплат. Вона не обмежує оплату витрат на навчання та лікування за кордоном; транспортування хворих; переказів, що здійснюються у разі зміни держави проживання; переказів, пов'язаних з оплатою праці нерезидентів в Україні тощо.
Крім того, постанова підвищує можливість прогнозування пікових навантажень на валютному ринку, покращує умови фінансового моніторингу та не обмежує використання громадянами їх доходів і заощаджень.

Крім того, НБУ розробив механізм оперативного підтримки ліквідності банків, який дозволить, у разі погіршення ринкових очікувань, зберігати довіру населення до банківської системи і сприяти її стабільній роботі.

Рекомендовано до перегляду:

» » » НБУ ввів тимчасові обмеження на покупку валюти на міжбанку

топ

  Цей день в історії.
  3 червня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014