Галичина.Інфо

Нацбанк перейшов на гнучкий курс гривні та впровадив обмеження на продаж валюти

Нацбанк перейшов на гнучкий курс гривні та впровадив обмеження на продаж валюти Національний банк України перейшов до гнучкого курсоутворення на валютному ринку. Тепер офіційний курс гривні до долара буде встановлюватися на підставі середньоринкового курсу на міжбанківському ринку, заявила журналістам на брифінгу в Нацбанку директор Генерального департаменту грошово-кредитної політики НБУ Олена Щербакова. За її словами, це був болісний крок для Національного банку, але рано чи пізно це потрібно було зробити. Вона зауважила, що це правильний крок, давно очікуваний інвесторами і ринком, і позиція НБУ є консолідованою позицією регулятора і комерційних банків. Також Щербакова зазначила, що перегляд курсу можливий щодня залежно від ситуації на ринку. НБУ також обмежив продаж валюти фізичним особам для подальшого переказу за кордон на рівні 50 тис. грн. в місяць на одну особу. Також регулятор тимчасово заборонив продаж валюти для інвестицій за кордон та довгострокового погашення кредитів.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Нацбанк перейшов на гнучкий курс гривні та впровадив обмеження на продаж валюти

топ

  Цей день в історії.
  21 серпня:

  1886 — народився Євстахій Єловицький, католицький релігійний діяч.

  1925 — помер Осип Маковей, український поет, прозаїк, публіцист, критик, літературознавець, перекладач, педагог та громадсько-політичний діяч.

  1944 — самооборонний відділ УПА біля с. Піски (Щиреччина) атакував колонну заарештованих, яку супроводжували співробітники НКВС, в результаті усі 27 конвоїрів було вбито, а заарештованих звільнено.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014