Галичина.Інфо

У Львові встановили хрест пам’яті жертв Партії регіонів

У Львові встановили хрест пам’яті жертв Партії регіонів Сьогодні, 8 лютого, у сквері на вул. Виговського, що напроти ринку «Південний» у Львові, встановили березовий хрест пам'яті жертв Партії регіонів. Участь в акції взяло близько трьох десятків людей. Активісти також поставили біля хреста чотири портрети загиблих: Сергія Нігояна, Юрія Вербицького, Романа Сеника та Михайла Жизневського. На хрест пов'язали чорні стрічки, а біля хреста і портретів поставили лампадки, а також плакат «Ця кров на руках Партії регіонів».

Активісти зазначили, що вибрали місце акції не випадково, адже через дорогу – на вул. Щирецькій, 36, розміщений офіс Партії регіонів. Вони ще раз наголосили, що ця партія є відповідальною за те, що сталося в країні. Один з учасників Отар Довженко сказав, що активісти проведуть ще не одну акцію до 22 лютого, коли й відбудеться обласна конференція Партії регіонів. «Люди, які хочуть жити поруч з львів'янами і дивитися їм в очі, повинні покласти партквиток», – додав він.

Перехожі приєднувалися до акції. До активістів прийшов настоятель храму Покрови Святої Богородиці Української православної автокефальної церкви (розташована на ринку «Південний») о. Михайло Садовський. Він запросив усіх до храму, щоб разом помолитися за тих, хто загинув. Активісти ж відмовилися, мотивуючи це тим, що «Партія регіонів має відмолити свої гріхи самостійно».

«Ми прийшли сюди, щоб вшанувати жертв правлячої партії, яка причетна до трагедій, що сталися. Цю думку дуже легко обґрунтувати, оскільки всі трагедії сталися після того, як народ був спровокований прийняттям антиконституційних законів. Крім цього, цією акцією ми хочемо сказати нашим краянам, які ще залишаються у Партії регіонів, що не вийде відмежуватись від цієї відповідальності, просто зробивши заяву про засудження дій влади чи розпустивши фракцію в обласній раді», – сказав один з активістів Ростислав Паранько. Активісти закликали вийти з Партії регіонів.

Крім цього, поблизу ринку «Південний» з'явилося два білборди «Є така партія, яка вбиває людей». За словами Отара Довженка, це месиджі для регіоналів, які намагаються тепер відмежуватись.

До активістів вийшла тільки прес-секретар голови обласної організації Партії регіонів Петра Писарчука Уляна Копцюх, яка принесла звернення Петра Писарчука. «Толерантна Галичина не має права виставляти себе краєм, де розправились з Партією регіонів. Це буде ще одним аргументом для наших недругів виставляти нас мало не фашистами», – йдеться у зверненні до координаторів львівського Євромайдану.

Пізніше активісти пішли на вул. Щирецьку, де наклеїли наліпки «Вулиця пам'яті жертв Партії регіонів» та невеликі плакати з портретом Юрія Вербицького, на яких написано: «Закатований владою. Причина вбивства – львів'янин. Не забудемо».

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові встановили хрест пам’яті жертв Партії регіонів

топ

  Цей день в історії.
  19 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014