Галичина.Інфо

130 львівських «беркутівців» перебуває в Києві

130 львівських «беркутівців» перебуває в Києві Працівники спецпідрозділу «Беркут» з Львівської області перебувають у Києві, повідомив 11 лютого на сесії Львівської обласної ради заступник начальник ГУ МВС у Львівській області Сергій Маруняк. «В Києві знаходиться тільки «Беркут». Він підпорядковується МВС, і згідно з наказом міністра перебуває в столиці», - сказав Сергій Маруняк. Щодо службовців внутрішніх військ заступник начальник ГУ МВС у Львівській області сказав, що вони до Києва не виїжджали.

Нагадаємо, що в ніч з 19 на 20 січня декілька десятків активістів заблокували усі шляхи виїзду з військової частини 4114 у Львові, аби силовики не могли виїхати на Київ. Також львів’яни блокують військову частину на вул. Княгині Ольги, 105. За фактами блокування військових частин та батальйону спецпризначення «Беркут» в ніч з 19 на 20 січня міліція відкрила кримінальне провадження.

Рекомендовано до перегляду:

» » » 130 львівських «беркутівців» перебуває в Києві

топ

  Цей день в історії.
  23 вересня:

  1872 — народилася Соломія Крушельницька, Галицька оперна співачка.

  1919 - після того, як 22 вересня був перехоплений по радіо наказ Денікіна про наступ проти української армії, в Кам’янець–Подільському відбулось спільне засідання Директорії та урядів УНР та ЗОУНР, на якому ухвалено негайно почати воєнні дії проти армії Денікіна, звернутись до народу України з декларацією, у якій зазначити необхідність повного об’єднання всіх українських національних сил для рішучої боротьби проти окупації білими військами території України.

  1988 - в Оттаві, в національній бібліотеці, відкрито фотоекспозицію “Історичні та архітектурні пам’ятки країни” і виставку декоративно-прикладного мистецтва УРСР, які була приурочена до 1000-річчя запровадження християнства на Русі.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014