Галичина.Інфо

На Львівщині у четвер оголосили годинний страйк

На Львівщині у четвер оголосили годинний страйк У четвер, 13 лютого, з 12:00 до 13:00 на Львівщині пройде годиннний попереджувальний страйк, мета якого – продемонструвати, що «ідеї Майдану підтримують мільйони». Підприємства та установи, які долучаться до страйку, на годину припинять працювати. Про це повідомив 12 лютого куратор Всеукраїнського страйкового комітету Ігор Самардак. В інших областях України страйк проходитиме з 11:00 до 12:00. Збір у Львові біля Львівської міськради на площі Ринок або на вулицях біля робочих місць.

«Це – загальноукраїнський політичний страйк, на нього є мандат від усіх опозиційних сил. Аби у влади не складалась думка, що ідеї Майдану підтримують тільки ті, хто бере участь у якихось акціях. Страйк, невиконання трудових обов’язків, дасть змогу висловити свою позицію і тим, хто не має змоги поїхати на Майдан», - вважає Ігор Самардак.
З його слів, вимоги страйку співпадають із вимогами Євромайдану: звільнення заручників, покарання силовиків, відповідальних за побиття людей, новий уряд та конституційна реформа.
«Уже зараз підтримку страйку висловила Рада Майдану, Правий сектор, Комітет підприємців Львівщини, Самооборона, Вільні профспілки та Об’єднання профспілок Львівщини. Також закликаємо громадські організації, політичні сили, підприємців та студентство долучатися до страйку», - додав Ігор Самардак.

Координатор страйкового комітету Штабу національного спротиву у Львівській області Андрій Соколов також зазначив, що важливою буде участь органів місцевого самоврядування у завтрашньому страйку.
Всі охочі також можуть отримати листівку з написом «Страйк» у штабі на вул. Наливайка, 5.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На Львівщині у четвер оголосили годинний страйк

топ

  Цей день в історії.
  13 липня:

  1944 — радянські війська почали Львівсько-Сандомирську наступальну операцію.

  1956 - у Львові, на стадіоні Прикарпатського військового округу, проходили ігри першого чемпіонату України з ручного м’яча (гандболу). В змаганнях взяли участь команди Києва, Львова, Станіслава, Харкова, Черкас, Запоріжжя.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014