Галичина.Інфо

«Укрзалізниця» припинила експлуатацію швидкісних потягів Hyundai

«Укрзалізниця» припинила експлуатацію швидкісних потягів Hyundai «Укрзалізниця» з 12 лютого тимчасово замість швидкісних поїздів Hyundai Інтерсіті+ використовуватиме поїзди, сформовані з пасажирських вагонів із локомотивною тягою. Як повідомляється на офіційному сайті перевізника, це пов’язано із проведенням технічного огляду поїздів виробництва Hyundai Rotem за участю корейських фахівців. Під техогляд потрапили одночасно усі швидкісні потяги Hyundai, які експлуатуються в Україні.

Швидкісний потяг Інтерсіті+, відправлявся зі Львова щодня рано вранці і прибував пізно ввечері, тож можна було протягом одного дня вирішити свої справи в Києві і повернутися додому. Тепер про це доведеться забути на невизначений термін: якщо Інтерсіті+, долав відстань між Львовом та Києвом менш ніж за 5 годин, то звичайні "швидкі" потяги - за 8 годин, у кращому випадку.

Швидкісні потяги категорії Інтерсіті+ в Україні запровадили менше двох років тому, напередодні проведення Євро 2012, з ініціативи тодішнього віце-прем'єра Бориса Колеснікова. За цей час потяги корейського виробництва часто зазнавали поломок під час руху українськими коліями, що викликало чисельні нарікання пасажирів.

Рекомендовано до перегляду:

» » » «Укрзалізниця» припинила експлуатацію швидкісних потягів Hyundai

топ

  Цей день в історії.
  23 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014