Галичина.Інфо

Великобританія відкриє візовий центр в Україні

Великобританія відкриє візовий центр в Україні З кінця лютого 2014 року Великобританія відкриє свій візовий центр у Києві. Про це повідомила прес-служба Міністерства закордонних справ України з посиланням на інформацію посольства Великобританії в Україні.

Зокрема, як пояснили в посольстві, ще з вересня 2013 року Міністерство внутрішніх справ Великобританії передало контракти на отримання візових документів компаніям Teleperformance Ltd і VFS Global. «У цьому зв'язку, 26 лютого цього року компанія Teleperformance Ltd відкриває новий візовий центр в м. Києві за адресою: вул. Глибочицька 4», - йдеться у повідомленні. Візовий центр працюватиме з понеділка по п'ятницю з 8:30 до 15:30.

У посольстві розраховують, що новий візовий центр «дозволить оптимізувати процес отримання візи до Великої Британії і зробити процедуру подачі документів більш зручною для громадян України».

Раніше в британському посольстві заявляли, що мають намір збільшити видачу довгострокових британських віз українцям. За їх даними, за останній рік 92% від загальної кількості громадян України, які подавали документи, отримали візу, що в цілому говорить про позитивний показник.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Великобританія відкриє візовий центр в Україні

топ

  Цей день в історії.
  6 червня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014