Галичина.Інфо

Львівська книжка отримала престижну нагороду в Італії

Львівська книжка отримала престижну нагороду в Італії Книжка львівських авторів та ілюстраторів Романа Романишина та Андрія Лесіва «Зірки і макові зернята» отримала престижну світову нагороду Opera Prima конкурсу Bologna Ragazzi Award 2014. Це перша українська книжка, що отримала таку відзнаку. Про це інформує «Видавництво Старого Лева», яке й видало книжку. Церемонія нагородження Bologna Ragazzi Award 2014 відбудеться 24 березня на 51-ому болонському ярмарку. Україна на ньому представлена вдруге.

Opera Prima – премія, яка присуджується за видатні дослідження чи досягнення інноваційної видавничої продукції. Обов’язкова умова отримання премії – для автора або ілюстратора видання має бути дебютним. Для Романа Романишина та Андрія Лесіва (творча майстерня «Аґрафка») книга стала письменницьким дебютом.


Книжка розповідає про дівчинку Дору, яка вчиться рахувати. Члени журі з Великобританії, Франції та Іспанії пояснили свій вибір так: «Тема математики стає наскрізною, завдяки бажанню дівчинки порахувати усе на світі. Кожна сторінка книги – це візерунок із чисел та форм, точок та символів».
Автори книги працювали над нею весь минулий рік. Раніше Роман Романишин та Андрій Лесів оформлювали «П’ятикнижжя» Грицька Чубая.

Львівська книжка отримала престижну нагороду в Італії

Львівська книжка отримала престижну нагороду в Італії

Рекомендовано до перегляду:

» » » Львівська книжка отримала престижну нагороду в Італії

топ

  Цей день в історії.
  25 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014