Галичина.Інфо

Бійці ВВ отримали наказ застосувати вогнепальну зброю проти мітингувальників

Бійці ВВ отримали наказ застосувати вогнепальну зброю проти мітингувальників Мітингувальники прорвали міліцейський кордон в районі Верховної Ради, вони намагаються розблокувати вул. Грушевського.

На перетині вулиці Грушевського і Кріпосного валу кілька учасників мітингу залізли на автомобілі, що перегороджують дорогу і витіснили звідти бійців Внутрішніх військ. Мітингувальники залізли в автомобіль, який перегороджував проїзд вул.Грушевського, завели його і від'їхали, звільнивши проїжджу частину. Мітингувальники поступово проходять за огорожу і намагаються розблокувати вул.Грушевського. Наразі мітингувальникам вдалося прорвати оточення службовців Внутрішніх військ. Мітингувальники зайняли Будинок офіцерів за адресою вул. Грушевського, 30/1. Там зараз облаштували медпункт, де надають допомогу пораненим активістам.

З боку внутрішніх військ до Верховної Ради підтягнувся «Беркут». Чути вибухи петард, у хід пішли кийки. Командувач внутрішніх військ МВС генерал-лейтенант Станіслав Шуляк віддав наказ про застосування вогнепальної зброї бійцям ВВ, які зараз перебувають на місці масових сутичок у центрі Києва.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Бійці ВВ отримали наказ застосувати вогнепальну зброю проти мітингувальників

топ

  Цей день в історії.
  2 червня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014