Галичина.Інфо

Бійці ВВ отримали наказ застосувати вогнепальну зброю проти мітингувальників

Бійці ВВ отримали наказ застосувати вогнепальну зброю проти мітингувальників Мітингувальники прорвали міліцейський кордон в районі Верховної Ради, вони намагаються розблокувати вул. Грушевського.

На перетині вулиці Грушевського і Кріпосного валу кілька учасників мітингу залізли на автомобілі, що перегороджують дорогу і витіснили звідти бійців Внутрішніх військ. Мітингувальники залізли в автомобіль, який перегороджував проїзд вул.Грушевського, завели його і від'їхали, звільнивши проїжджу частину. Мітингувальники поступово проходять за огорожу і намагаються розблокувати вул.Грушевського. Наразі мітингувальникам вдалося прорвати оточення службовців Внутрішніх військ. Мітингувальники зайняли Будинок офіцерів за адресою вул. Грушевського, 30/1. Там зараз облаштували медпункт, де надають допомогу пораненим активістам.

З боку внутрішніх військ до Верховної Ради підтягнувся «Беркут». Чути вибухи петард, у хід пішли кийки. Командувач внутрішніх військ МВС генерал-лейтенант Станіслав Шуляк віддав наказ про застосування вогнепальної зброї бійцям ВВ, які зараз перебувають на місці масових сутичок у центрі Києва.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Бійці ВВ отримали наказ застосувати вогнепальну зброю проти мітингувальників

топ

  Цей день в історії.
  16 жовтня:

  1944 — відновив роботу Львівський університет імені Івана Франка.

  1978 — Іван Павло II став 264-им Папою Римським.

  1987 — у Львові створено культурологічний клуб “Товариство Лева”, завдання якого “плекати українську культуру, висвітлювати маловідомі її сторінки”.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014