Галичина.Інфо

У вівторок внаслідок сутичок у Києві загинуло щонайменше 15 людей

У вівторок внаслідок сутичок у Києві загинуло щонайменше 15 людей У сутичках в центрі Києва загинуло щонайменше 15 чоловік, поранених сотні.

Троє загиблих внаслідок сутичок в центрі Києва знаходяться в Будинку офіцерів, куди зносять поранених. Як пише на своїй сторінці у Facebook народний депутат від «Батьківщини» Леся Оробець, «три трупа в Будинку офіцерів. Наших. Ще 7 при смерті. Швидкі не пускають!!!! Ще двох виносили на руках. Першого виносив Кличко. В цей час частина депутатів блокувала автозак на Липській». Смерть трьох активістів підтвердила й лікар Ольга Богомолець. Згодом журналістка Анна Бабінець написала на своїй сторінці у Facebook, що один з трьох загиблих, тіла яких у Будинку офіцерів, має бейдж. Це - Сергій Дідич з ВО «Свобода». "Другий загиблий, тіло якого у Будинку офіцерів, Кішук Володимир Юрійович, 1956 р.н. з Запорізької області. Кульове поранення у потилицю", - пише журналістка. Тіло третього загиблого наразі не ідентифіковане. Він не мав при собі документів, які посвідчують особу. На вигляд це чоловік 30-40 років. На його тілі виявлено отвори від двох кульових поранень: одне у живіт, друге – у серце.

Пізніше стало відомо, що на барикадах біля виходу зі станції метро «Хрещатик» на вул. Інститутській лежать ще два трупи – чоловіка та жінки. Як пише «Тиждень.ua», один із загиблих – чоловік мав при собі пенсійне посвідчення серія АІІІ №848773, виданий в Кіровограді на ім’я Нікітін Микола Семенович. Крім цього, він мав при собі паспорт громадянина Грузії на ім’я Zurab KHURTSIA №620075680, виданий посольством Грузії в Україні. Дата народження – 29 липня 1960 році. Фото на обох документах – ідентичні і відповідають обличчю загиблого. Друга загибла – жінка середніх літ. При собі мала посвідчення ліквідатора чорнобильської катастрофи на ім’я Дворянець Антоніна за № 073155.

Ще один активіст помер у лікарні. Близько 18:00 народний депутат від ВО "Батьківщина" Михайло Апостол повідомив на своїй сторінці у Facebook про те, що в лікарні №17 у Лабораторному провулку помер Андрій Корчак із Стрия.

Окрім того, у ПР заявили, що під час штурму їхнього офісу на вул. Липській у Києві загинули два співробітники офісу. Щоправда, в МВС підтвердили смерть лише однієї людини.

Крім того, у міліції зазначили, що від вогнепальних поранень померли сім співробітників міліції.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У вівторок внаслідок сутичок у Києві загинуло щонайменше 15 людей

топ

  Цей день в історії.
  2 червня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014