Галичина.Інфо

Протягом усієї ночі штурм Майдану не припинявся

Протягом усієї ночі штурм Майдану не припинявся На Майдані Незалежності у Києві силовики регулярно штурмують мітингувальників. В бік протестувальників летять світлошумові гранати. На Майдані лунають вибухи.

"Беркут" з даху Будинку профспілок почав кидати гранати та стріляти із рушниць, зрештою було підпалено Будинок Профспілок. Протестувальники рятують людей, які заблоковані в палаючому будинку.

Також «Беркут» почав атакувати протестуючих з даху ТЦ «Глобус». Біля Стели Незалежності загорілося кілька наметів. Також горять намети з боку новорічної ялинки. Протестувальники підпалили шини і кидають у силовиків каміння і «коктейлі Молотова». Водомет намагався загасити палаючі шини. Бійцям «Беркуту» вдалося захопили частину Майдану у Києві. Зокрема, під контролем силовиків Стела Незалежності і майданчик біля Консерваторії.
Самооборона Майдану відгороджується стіною вогню, підкидаючи покришки та дрова. Зі сцени Майдану звучать заклики «Київ вставай!», «Україно, вставай!»

Також силовики відновили активні дії з боку вулиці Інститутської.

З Будинку профспілок пожежники врятували 30 людей, котрі знаходилися на 3-9 поверхах будівлі. Також станом на 06:00 рятувальники винесли на ношах 7 людей, а 4 були врятовані за допомогою підйомника.

Тим часом до Києва на Майдан приїздять перші автобуси з Галицьких областей. На підмогу київським протестувальникам на Майдані продовжують масово з'їжджатися також люди з інших регіонів України.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Протягом усієї ночі штурм Майдану не припинявся

топ

  Цей день в історії.
  3 червня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014