Галичина.Інфо

У МОЗ підтвердили загибель 25 людей у сутичках в Києві

У МОЗ підтвердили загибель 25 людей у сутичках в Києві У сутичках в Києві загинули вже 25 людей, госпіталізовано – 241 учасника масових акцій. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства охорони здоров’я.

У відомстві зазначили, що «станом на шосту годину 19 лютого 2014 року за період з 10 години 20 хвилин 18 лютого згідно з оперативною інформацією до бригад екстреної медичної допомоги та закладів охорони здоров’я міста Києва за медичною допомогою звернувся 351 постраждалий під час сутичок у центрі столиці».

Підтверджено, що померло «25 осіб: вісім з них – після госпіталізації в міські заклади охорони здоров’я (в тому числі журналіст газети «Вести»), чотири в госпіталі МВС, 13 загиблих було доставлено до Київського міського клінічного бюро судово-медичної експертизи».

Серед госпіталізованих: працівники правоохоронних органів – 79 людей; журналісти – 5 людей; депутати – 1 людина (Пазеняк В.С. – зі слів, побили в домі офіцерів); діти до 18 років – 3; іноземні громадяни – відсутні, зазначили в МОЗ України.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У МОЗ підтвердили загибель 25 людей у сутичках в Києві

топ

  Цей день в історії.
  13 серпня:

  1941 — український батальйон «Нахтігаль» відкликано з фронту та перевезено до Нойгаммера.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014