Галичина.Інфо

Фракцію Партії Регіонів масово покидають народні депутати

Фракцію Партії Регіонів масово покидають народні депутати Партію Регіонів масово покидають народні депутати.

Голова Київської міської державної адміністрації Володимир Макеєнко заявив про вихід з Партії регіонів. Про це йдеться в офіційній заяві Макеєнка, розміщеній на сайті КМДА. У заяві Макеєнко наголошує, що події, які сьогодні відбуваються у столиці України - це трагедія всього українського народу, тому він готовий зробити все можливе для припинення братовбивства та кровопролиття. "Людське життя має бути найвищою цінністю в нашій державі і ніщо не може суперечити цьому принципу", - заявив Макеєнко. Він наголосив, що прийняв рішення вийти з Партії регіонів.

Нагадаємо, 18 лютого близько 16:00 столична влада на чолі з Макеєнком вирішила призупинити роботу метро, мотивуючи це загрозою теракту. Щодо відновлення роботи метро, то як повідомила прес-служба Федерації роботодавців України, таке рішення було ухвалено після зустрічі з Володимиром Макеєнком, його першим заступником Анатолієм Голубченком і заступником КМДА Михайлом Костюком. У повідомленні також наголошується, що 19 лютого постійна комісія Київради з питань транспорту та зв'язку на засіданні визнала незаконним доручення голови КМДА про негайне зупинення руху потягів підземки й рекомендувала відновити нормальне функціонування метрополітену.

Народні депутати Іван Бушко, Михайло Ланьо, Василь Ковач, Сергій Мошнак та Іштван Гайдош вийшли з Партії регіонів. Про це йдеться у їх офіційній заяві. «У зв’язку із ситуацією, що склалася, ми, народні депутати України від Закарпаття, заявляємо про свій вихід із Партії регіонів. Закликаємо послідувати нашому прикладу всіх однодумців – закарпатських депутатів усіх рівнів», – цитує офіційну заяву нардепів інформаційний портал Новини Закарпаття.

Крім того, в опозиції заявили про те, що фракцію Партії регіонів покинув Олександр Пресман.

За останню добу про свій вихід з фракції Партії регіонів заявили також Бондар, Атрошенко, Шаповал.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Фракцію Партії Регіонів масово покидають народні депутати

топ

  Цей день в історії.
  4 грудня:

  1938 — у Хусті відбувся І з\'їзд «Карпатської Січі», воєнізованої організації, створеної на Закарпатті членами ОУН.

  1939 — указом Президії Верховної Ради СРСР у складі України були створені Львівська, Дрогобицька, Станіславська, Тернопільська, Волинська та Рівненська області.

  1941 — у Москві підписано радянсько-польську декларацію про дружбу та взаємодопомогу, чим лондонський еміграційний уряд фактично визнав радянську окупацію Західної України та Західної Білорусі у вересні 1939 року

  1992 — IV Всеукраїнський з\'їзд Народного Руху України перетворив НРУ на політичну партію, а її головою обрав В\'ячеслава Чорновола.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014