Галичина.Інфо

Верховна Рада проголосувала за припинення вогню

Верховна Рада проголосувала за припинення вогню Пів на шосту вечора у Верховній Раді України письмово зареєструвалось 227 нардепів. Цього достатньо для ухвалення прийнятих рішень. Про це заявив після відновлення роботи головуючий на засіданні парламенту віце-спікер Руслан Кошулинський. У залі присутні народні депутати з опозиційних фракцій, позафракційні, деякі представники Партії регіонів. Пізніше кількість депутатів збільшилася до 239-ти.

Депутати парламенту підтримали постанову, яка ставить на меті повернення перемир’я, зупинення вогню та повернення всіх силовиків у казарми. За таке рішення проголосували усі 239 депутатів, присутніх у сесійній залі парламенту.

Постанова зобов’язує припинити вогонь, а війська і ВВ – мають повернутися в місця постійної дислокації. Також постанова передбачає заборону використання зброї. Також постанова забороняє блокувати транспортні комунікації, обмежувати пересування транспорту.
Загалом, суть постанови, яку зачитав віце-спікер Руслан Кошулинський, полягає в тому, щоб:
1) припинити вогонь, війська і вв - повернути в місця постійної дислокації. Та заборонити використання зброї.
2) зупинити антитерористичну операцію.
3) нагадати, що надзвичайний стан вводить лише Рада
4) припинити блокування транспортних комунікацій, обмеження пересування транспорту
Крім того, в постанові наголошується, що надзвичайний стан може ввести лише Верховна Рада.

Однак, Руслан Кошулинський зазначив, що аби легітимізувати дану постанову, її має підписати Володимир Рибак, який обіцяв прибути до Верховної Ради ще сьогодні.
Після прийняття постанови у цілому депутати оголосили перерву.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Верховна Рада проголосувала за припинення вогню

топ

  Цей день в історії.
  23 жовтня:

  1942 - в табір Белжец (Польща) вивезено 1179 євреїв з Дрогобича, 1020 осіб – з Борислава, 460 – з Самбора, 800 – з Стрия Дрогобицької області.

  1971 - Верховний архієпископ УКЦ кардинал Й.Сліпий під час нарад Ватиканського Синоду єпископів Католицької церкви і в присутності папи Павла VI виступив із промовою в обороні переслідуваної Української церкви, заявивши, що вона понесла величезні жертви, про які у Ватикані ніхто не згадував, оскільки для Ватиканської дипломатії греко-католики УРСР і Польщі стояли на перешкоді.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014