Галичина.Інфо

ЄС офіційно прийняв рішення про санкції щодо українських чиновників

ЄС офіційно прийняв рішення про санкції щодо українських чиновників Європейський союз прийняв рішення ввести економічні, міграційні та фінансові санкції щодо українських чиновників, причетних до заворушень і загибелі людей.

Про це повідомив з трибуни Верховної Ради позафракційний народний депутат Петро Порошенко. "Голова Європейської Ради Ромпей щойно повідомив, що проти українських чиновників, які причетні до загибелі людей, до масової конфронтації, яка призвела до 2 тисяч поранених Європейський Союз ввів міграційні, фінансові та економічні санкції", - заявив Порошенко.

Згодом цю інформацію підтвердила міністр закордонних справ Італії Емма Боніно. За її словами, санкції передбачають введення візових обмежень і замороження банківських рахунків. "Рішення буде втілено в життя дуже швидко - впродовж найближчих годин. Тих, хто спровокував насильство, чекають візові обмеження і замороження активів", - розповіла міністр.

Нагадаємо, сьогодні у Брюсселі відбулася зустріч Ради Євросоюзу на рівні голів МЗС, на якій розглядалося питання про масштаб санкцій, які введе ЄС проти українських чиновників.
Напередодні, 19 лютого, деякі лідери країн Європи і чиновники висловились за введення санкцій. За словами голови Єврокомісії Жозе Мануеля Баррозу, у випадку погіршення ситуації в Україні, країни-члени ЄС термінового погодять «цілеспрямовані заходи щодо осіб, відповідальних за застосування насильства». Президент Франції Франсуа Олланд, обговоривши ситуацію в Україні з прем’єр-міністром Польщі Дональдом Туском, закликав застосувати «точкові» санкції проти відповідальних за насильство в Україні.

Рекомендовано до перегляду:

» » » ЄС офіційно прийняв рішення про санкції щодо українських чиновників

топ

  Цей день в історії.
  23 жовтня:

  1942 - в табір Белжец (Польща) вивезено 1179 євреїв з Дрогобича, 1020 осіб – з Борислава, 460 – з Самбора, 800 – з Стрия Дрогобицької області.

  1971 - Верховний архієпископ УКЦ кардинал Й.Сліпий під час нарад Ватиканського Синоду єпископів Католицької церкви і в присутності папи Павла VI виступив із промовою в обороні переслідуваної Української церкви, заявивши, що вона понесла величезні жертви, про які у Ватикані ніхто не згадував, оскільки для Ватиканської дипломатії греко-католики УРСР і Польщі стояли на перешкоді.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014