Галичина.Інфо

Захарченко офіційно дозволив стріляти у мітингувальників

Захарченко офіційно дозволив стріляти у мітингувальників В. о. міністра внутрішніх справ Віталій Захарченко заявив, що правоохоронцям видали бойову зброю, яка буде застосовуватися відповідно до закону про міліцію. Про це він сказав у зверненні до українських громадян.

"В межах роботи Антитерористичного центру ми підписуємо відповідні накази – правоохоронцям видано бойову зброю, вона буде застосовуватися відповідно до закону "Про міліцію", - заявив Захарченко.
Він також наголосив, що МВС вимагає від протестувальників добровільно здати зброю, а від лідерів опозиції – не підтримувати "дії радикалів".
"Сьогодні відкрито прицільну стрілянину по співробітниках міліції з бойової зброї. На вулицях гинуть не тільки правоохоронці, але й мирні громадяни, почалися погроми в Києві і західному регіоні країни", - сказав Захарченко.
За його словами, у стрілянині в четвер з вогнепальними пораненнями госпіталізовано 29 правоохоронців. Є також загиблі, але точну цифру в.о. міністра не назвав, зазначивши лише, що "загальний рахунок жертв йде на десятки". Згадав він і про захоплених в полон працівників міліції.
"Ми розцінюємо ці дії як явну агресію з боку екстремістів, які намагаються перекласти провину на правоохоронців, хоча всім розсудливим громадянам давно зрозуміло, що силові дії провокують виключно опозиційні лідери. Вони стверджують, що не мають відношення до радикалів, але самі підбурюють їх до наступу, а потім не в змозі їх контролювати", - заявив Захарченко.
Він попередив, що правоохоронці змушені будуть застосовувати зброю в рамках закону "Про міліцію" для захисту громадян від «нападу, що загрожує їх життю і здоров'ю, а також звільнення заручників; для відбиття нападу на співробітника міліції або членів його сім'ї, якщо їх життю або здоров'ю загрожує небезпека».
Крім того, силовики мають право стріляти для відбиття нападу на охоронювані об'єкти, конвої, житлові приміщення громадян, приміщення державних і громадських підприємств, установ і організацій, а також звільнення їх у разі захоплення.
Захарченко нагадав, що міліція є озброєним органом виконавчої влади, і закон дозволяє застосувати силу, спецзасоби та зброю. «І не знайдеться жодної демократичної країни, де поліцейська структура проявила б таку витримку і толерантність», - вважає він.

Тим часом, за попередніми даними, станом на 15:20 на Майдані Незалежності так звані "правоохоронці" вбили понад 60 мітингувальників.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Захарченко офіційно дозволив стріляти у мітингувальників

топ

  Цей день в історії.
  6 червня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014