Галичина.Інфо

В посольстві Польщі працює гаряча лінія для надання допомоги постраждалим на Майдані

В посольстві Польщі працює гаряча лінія для надання допомоги постраждалим на Майдані Посольство України у Польщі відкрило цілодобову гарячу лінію з метою надання оперативної допомоги громадянам України, які постраждали внаслідок силового протистояння у Києві. Про це повідомила прес-служба Посольства України в Польщі. «З питань порядку отримання медичної допомоги на території Республіки Польща, консульсько-правової допомоги, розшуку громадян України на території Польщі, інформації щодо ситуації в пунктах пропуску на українсько-польському державному кордоні, а також продовження терміну візових документів до РП для громадян України просимо звертатися за тел. + 48 698 608 837», - йдеться у повідомленні.

Водночас, як повідомляє прес-центр Адміністрації Державної Прикордонної служби України, прикордонники у спрощеному порядку оформлюють виїзд за кордон постраждалих українців.
Відповідне розпорядження вже отримали прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» для пропуску громадян через міжнародні аеропорти «Бориспіль» та «Київ». У прискореному порядку та за спрощеною процедурою будуть оформлятися поранені громадяни, в тому числі за відсутністю у них паспортних документів, але на підставі відповідних списків.
Наразі в аеропорту «Бориспіль» державний кордон України перетинають 9 громадян України, які прямують на лікування до Польщі спеціальним літаком у супроводі лiкарiв-анестезіологів.

Нагадаємо, Львівська міська рада має налагоджену співпрацю з польським Генконсульством, яке миттєво оформляє всі процедури, і поранених везуть до Польщі.

Рекомендовано до перегляду:

» » » В посольстві Польщі працює гаряча лінія для надання допомоги постраждалим на Майдані

топ

  Цей день в історії.
  6 червня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014