Галичина.Інфо

Верховна Рада відновила Конституцію

Верховна Рада відновила Конституцію Розпочалося засідання Верховної Ради України. На початок засідання у Раді зареєструвалось 360 народних депутатів. Голова Верховної Ради Володимир Рибак підписав Постанову про засудження застосування насильства, що призвело до загибелі мирних громадян України, яку прийняла Верховна Рада України 20 лютого.

Тим часом до кулуарів Верховної Ради зайшло 30 бійців внутрішніх військ озброєних автоматами Калашникова. Про це у себе на Facebook написала нардеп Леся Оробець. Народний депутат Володимир Литвин звернувся до спікера Володимира Рибака з вимогою дати наказ, аби силовиків вивели. Згодом другий віце-спікер Руслан Кошулинський повідомив, що всіх спецпризначенців виведено з будинку Верховної Ради.

Депутати Верховної Ради проголосували за проект ЗУ «Про відновлення дії окремих положень Конституції України». «За» проголосувало 386 депутатів із 397 зареєстрованих у залі.

Верховна Рада прийняла закон «Про недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань та визнання такими, що втратили чинність деяких законів України». Від кримінальної відповіданості звільняються не лише ті, проти кого відкриті справи, але й ті, проти кого лише могли відкрити такі справи. За проголосувало 372 депутати.

Депутати Верховної Ради проголосували за звільнення від виконання обов'язків міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка. За проголосувало 332 депутатів.

Депутати Верховної Ради України проголосували за Постанову про надання державної допомоги сім'ям загиблих і постраждалим активістам Євромайдану. За це рішення проголосувало 371 депутат.

Верховна Рада ухвалила закон № 2023, яким змінені статті Кримінально-процесуального кодексу, за якими засуджена Юлія Тимошенко. "За" це рішення проголосували 310 народних депутатів. Екс-прем'єр Юлія Тимошенко відтепер має бути звільнена рішенням суду.

Тим часом, впродовж останніх днів парламентську фракцію Партії регіонів вже покинуло близько 40 народних депутатів. Їх кількість швидко зростає.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Верховна Рада відновила Конституцію

топ

  Цей день в історії.
  12 липня:

  1892 — народився письменник та графік Бруно Шульц.

  1921 - у Прикарпатській Україні створено Селянсько-республіканську партію.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014