Галичина.Інфо

Верховна Рада скинула Януковича

Верховна Рада скинула Януковича Верховна Рада України 288 голосами "за" обрала спікером депутата від "Батьківщини" Олександра Турчинова. Всього у Раді на момент обрання спікера було зареєстровано 326 депутатів.

Тим часом, з фракції Партії регіонів вийшли ще декілька народних депутатів. Про це на сесійному засіданні ВР повідомив віце-спікер Руслан Кошулинський. Крім того, масово виходять з Партії регіонів депутати рад всіх рівнів, розпускаються фракції в обласних, міських та районних радах Західної та Центральної України.

Верховна Рада України прийняла постанову "Про організаційні питання, пов'язані з введенням в дію акта про відновлення дії Конституції України 2004 року". За таке рішення проголосували 325 народних депутатів з 331. Необхідність прийняття такої постанови для введення в дію Конституції - 2004 виникла оскільки Віктор Янукович не підписав відповідний закон, прийнятий у п'ятницю.

Новообраний голова Верховної Ради Олександр Турчинов координуватиме роботу Кабінету міністрів України до формування коаліційного уряду. За таке рішення проголосували 314 народних депутатів з 329.

Верховна Рада обрала Арсена Авакова в.о. глави МВС України до формування коаліційного уряду. "За" проголосували на засіданні парламенту в суботу 275 з 324 депутатів.

Верховна Рада Україна висловила недовіру генеральному прокурору Віктору Пшонці. За відповідну постанову проголосували 247 народних депутатів.

Верховна Рада України прийняла рішення про виконання міжнародних зобов'язань по звільненню екс-прем'єра Юлії Тимошенко з ув'язнення. За таке рішення проголосували 322 народних депутатів з 331.

Верховна Рада України прийняла постанову про самоусунення президента Віктора Януковича від виконання ним обов'язків. За відповідну постанову проголосували 328 народних депутатів. Згідно з цією постановою, позачергові вибори президента відбудуться 25 травня 2014 року.

Валентина Наливайченка призначили уповноваженим з контролю за діяльністю Служби безпеки України. За це рішення проголосували 299 нардепів.
Володимира Заману призначили уповноваженим з контролю за діяльністю Міністерства оборони - "за" 306 голосів.
Свободівця Олега Мохніцького призначили уповноваженим з контролю за діяльністю Генеральної прокуратури.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Верховна Рада скинула Януковича

топ

  Цей день в історії.
  23 жовтня:

  1942 - в табір Белжец (Польща) вивезено 1179 євреїв з Дрогобича, 1020 осіб – з Борислава, 460 – з Самбора, 800 – з Стрия Дрогобицької області.

  1971 - Верховний архієпископ УКЦ кардинал Й.Сліпий під час нарад Ватиканського Синоду єпископів Католицької церкви і в присутності папи Павла VI виступив із промовою в обороні переслідуваної Української церкви, заявивши, що вона понесла величезні жертви, про які у Ватикані ніхто не згадував, оскільки для Ватиканської дипломатії греко-католики УРСР і Польщі стояли на перешкоді.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014