Галичина.Інфо

КПЛ припинив податковий бойкот і закликав до люстрації

КПЛ припинив податковий бойкот і закликав до люстрації Комітет підприємців Львівщини оголосив про припинення податкового бойкоту, оголошеного 3 лютого, і закликали відновити платіжну дисципліну усіх бізнесменів України, що підтримували податковий бойкот. Водночас КПЛ закликав український бізнес припинити практику хабарництва і виступав з вимогою протягом найближчих п’яти днів ухвалити закон «Про люстрацію». Також Комітет підприємців Львівщини прилюднив «Люстраційну декларацію» з вимогою до Верховної Ради ухвалити протягом 5 днів закон «Про люстрацію», пообіцявши, що у випадку невиконання цієї вимоги «невідкладні акції громадської непокори». У переліку структур, представники яких насамперед мають пройти процедуру люстрації, КПЛ називає суди, органи прокуратури, МВС, митницю та податкову.

Рекомендовано до перегляду:

» » » КПЛ припинив податковий бойкот і закликав до люстрації

топ

  Цей день в історії.
  19 вересня:

  1891 — У Монреаль прибули перші українські поселенці.

  1919 — В Кам’янець–Подільському замість ліквідованого міністерства по справах Галичини Кабінет міністрів УНР створив комітет у справах біженців–Галичан.

  1942 — З Бродів, Перемишлян Львівської області депортовано в табір в Белжец 5000 євреїв.

  1944 — В Бережанському районі Тернопільської області відбувся великий бій між відділами УПА і частинами НКВС. На Коломийщині відбулися два бої віділу УПА ім. Богуна з прикордонними частинами НКВС.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014