Галичина.Інфо

Садовий піде на парламентські вибори з партією «Самопоміч»

Садовий піде на парламентські вибори з партією «Самопоміч» Партія «Об’єднання «Самопоміч», лідером якої є міський голова Львова Андрій Садовий, має намір взяти у дочасних парламентських виборах.

Політична партія «Самопоміч», що визначає свою ідеологію як «християнську мораль», виникла в кінці 2012 року, її назва перегукується з громадським об’єднанням «Самопоміч», створеним Андрієм Садовим у жовтні 2004 року. ГО «Самопоміч» досі активно працює у Львові. За даними соціологів, станом на грудень 2013 року рейтинг партії «Самопоміч» у Львові коливався від 11% (вибори до міськради) до 3% (вибори у Верховну Раду). Втім, лідер партії, мер Львова Андрій Садовий, користується значно більшою підтримкою – за нього готові проголосувати 43,5% львів’ян, довіряють понад 75%.

Нагадаємо, що днями Андрій Садовий відмовився від поста віце-прем’єр-міністра в уряді Арсенія Яценюка, а також назвав "некоректним" питання про його президентські амбіції. Він також заявляв, що дострокові вибори до Верховної Ради мають відбуватися за відкритими списками.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Садовий піде на парламентські вибори з партією «Самопоміч»

топ

  Цей день в історії.
  21 жовтня:

  1964 — помер Григорій Гурійович Верьовка, український композитор і хоровий диригент.

  1920 - у Відні відбулося засідання Української Національної Ради, на якому заслухано звіт О. Назарука про діяльність галицької місії в Ризі. Було визнано, що делегати діяли відповідно до урядових інструкцій.

  1942 - зі Збаража Тернопільської області депортовано в табір знищення Белжец 1000 євреїв, на місці убито 130 осіб, з Скалата цієї ж області близько 3000, убито 153 єврея.

  1947 - у Львові у дві години ночі проведена операція з виселення “членів УПА, ОУН та інших бандпосібників” разом із їх сім’ями. Зі Львова із запланованих 287 сімей виселили 275 (не було дев’ять сімей) і призупинили виселення трьох сімей. Із сільських районів області виселено 5321 сім’ю (15774 особи), звільнено близько 200 сімей.

  1947 - обком КП(б)У Станіславської області і облуправління Міністерства державної безпеки УРСР провели операцію з виселення 4575 сімей (12476 осіб) зарахованих до оунівського підпілля області.

  1981 - відбувся Всеканадський з’їзд Союзу українців-самостійників, який був присвячений відзначенню 50-річчю Союзу української молоді в Канаді.

  1989 - у Львові відновлено Наукове товариство імені Шевченка як спадкоємця НТШ з 1873 року.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014