Галичина.Інфо

Садовий піде на парламентські вибори з партією «Самопоміч»

Садовий піде на парламентські вибори з партією «Самопоміч» Партія «Об’єднання «Самопоміч», лідером якої є міський голова Львова Андрій Садовий, має намір взяти у дочасних парламентських виборах.

Політична партія «Самопоміч», що визначає свою ідеологію як «християнську мораль», виникла в кінці 2012 року, її назва перегукується з громадським об’єднанням «Самопоміч», створеним Андрієм Садовим у жовтні 2004 року. ГО «Самопоміч» досі активно працює у Львові. За даними соціологів, станом на грудень 2013 року рейтинг партії «Самопоміч» у Львові коливався від 11% (вибори до міськради) до 3% (вибори у Верховну Раду). Втім, лідер партії, мер Львова Андрій Садовий, користується значно більшою підтримкою – за нього готові проголосувати 43,5% львів’ян, довіряють понад 75%.

Нагадаємо, що днями Андрій Садовий відмовився від поста віце-прем’єр-міністра в уряді Арсенія Яценюка, а також назвав "некоректним" питання про його президентські амбіції. Він також заявляв, що дострокові вибори до Верховної Ради мають відбуватися за відкритими списками.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Садовий піде на парламентські вибори з партією «Самопоміч»

топ

  Цей день в історії.
  28 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014