Галичина.Інфо

Росія офіційно оголосила про військову інтервенцію в Україну

Росія офіційно оголосила про військову інтервенцію в Україну Президент Московії Володимир Путін вніс звернення до Ради Федерації про використання Збройних сил Московії на території України. Причина - нібито для «нормалізації суспільно-політичної обстановки в цій країні». Про це повідомляє прес-служба Кремля.

«У зв'язку з екстраординарною ситуацією, що склалася на Україні, загрозою життю громадян Російської Федерації, наших співвітчизників, особового складу військового контингенту Збройних Сил Російської Федерації, що дислокується у відповідності з міжнародним договором на території України (Автономна Республіка Крим), на підставі пункту «г» частини 1 статті 102 Конституції Російської Федерації вношу до Ради Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації звернення про використання Збройних сил Російської Федерації на території України до нормалізації суспільно-політичної обстановки в цій країні», – йдеться у зверненні Путіна.

Рада Федерації Федерального зібрання РФ проголосувала задовільнити звернення Президента Московії Володимира Путіна про введення військ в Україну.
За таке рішення проголосували 90 сенаторів, що були присутні у залі Ради Федерації Федерального зібрання РФ.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Росія офіційно оголосила про військову інтервенцію в Україну

топ

  Цей день в історії.
  29 травня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014