Галичина.Інфо

УКУ засудив кадрові зміни у Львові на основі партійних квот

УКУ засудив кадрові зміни у Львові на основі партійних квот Ректорат Українського католицького університету (УКУ) оприлюднив відкрите звернення до мешканців Львівщини, у якому назвав «неприпустимим» формування нового управлінського складу області на основі принципу партійних квот.

«Нав’язування суспільству управлінців із виключно партійних квот є радикальним порушенням духу Майдану і свідчить про підміну національних інтересів суто партійними», – йдеться, зокрема, у зверненні, повний текст якого опублікований на офіційному сайті УКУ.
В УКУ наголошують, що однією з головних вимог Майдану було те, що до влади в Україні мають прийти професіонали, «не заплямовані аморальними діями та негідними компромісами», а Львівщина має бути у цьому процесі зраком для всієї країни.
Саме дотримання принципів моральності та професіоналізму нових управлінців стане критерієм, за яким виборці оцінюватимуть дії місцевих партій на наступних виборах, вважають в УКУ: «Буде сумно, якщо місцева влада Львівщини, докоряючи попередній українській владі, що «вона так нічого й не зрозуміла», забуде прикласти це лекало до себе самої».

Нагадаємо, що призначення народного депутата від «Свободи» Ірини Сех головою ЛОДА відбулося саме за принципом партійної квоти.

Рекомендовано до перегляду:

» » » УКУ засудив кадрові зміни у Львові на основі партійних квот

топ

  Цей день в історії.
  10 серпня:

  1498 — англійський король видав дослідникові Джону Каботу нагороду в 10 фунтів за відкриття Канади.

  1876 — в Онтаріо (Канада) зроблений перший у світі міжміський телефонний дзвінок.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014