Галичина.Інфо

УКУ засудив кадрові зміни у Львові на основі партійних квот

УКУ засудив кадрові зміни у Львові на основі партійних квот Ректорат Українського католицького університету (УКУ) оприлюднив відкрите звернення до мешканців Львівщини, у якому назвав «неприпустимим» формування нового управлінського складу області на основі принципу партійних квот.

«Нав’язування суспільству управлінців із виключно партійних квот є радикальним порушенням духу Майдану і свідчить про підміну національних інтересів суто партійними», – йдеться, зокрема, у зверненні, повний текст якого опублікований на офіційному сайті УКУ.
В УКУ наголошують, що однією з головних вимог Майдану було те, що до влади в Україні мають прийти професіонали, «не заплямовані аморальними діями та негідними компромісами», а Львівщина має бути у цьому процесі зраком для всієї країни.
Саме дотримання принципів моральності та професіоналізму нових управлінців стане критерієм, за яким виборці оцінюватимуть дії місцевих партій на наступних виборах, вважають в УКУ: «Буде сумно, якщо місцева влада Львівщини, докоряючи попередній українській владі, що «вона так нічого й не зрозуміла», забуде прикласти це лекало до себе самої».

Нагадаємо, що призначення народного депутата від «Свободи» Ірини Сех головою ЛОДА відбулося саме за принципом партійної квоти.

Рекомендовано до перегляду:

» » » УКУ засудив кадрові зміни у Львові на основі партійних квот

топ

  Цей день в історії.
  23 вересня:

  1872 — народилася Соломія Крушельницька, Галицька оперна співачка.

  1919 - після того, як 22 вересня був перехоплений по радіо наказ Денікіна про наступ проти української армії, в Кам’янець–Подільському відбулось спільне засідання Директорії та урядів УНР та ЗОУНР, на якому ухвалено негайно почати воєнні дії проти армії Денікіна, звернутись до народу України з декларацією, у якій зазначити необхідність повного об’єднання всіх українських національних сил для рішучої боротьби проти окупації білими військами території України.

  1988 - в Оттаві, в національній бібліотеці, відкрито фотоекспозицію “Історичні та архітектурні пам’ятки країни” і виставку декоративно-прикладного мистецтва УРСР, які була приурочена до 1000-річчя запровадження християнства на Русі.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014