Галичина.Інфо

Торгові мережі Львова закликають відмовитися від російських товарів

Торгові мережі Львова закликають відмовитися від російських товарів Активісти ініціативи «Економічний бойкот» звернулися до керівництва найбільших торгових мереж Львова із закликом відмовитися від закупок та продажу товарів російського походження. Звернення підтримали також члени «Правого сектору». У випадку ігнорування торговими мережами вимог про припинення торгівлі товарами з Московії, активісти обіцяють застосувати «усі доступні методи для припинення продажу московітських товарів у Львові та Львівській області».

«Московітська Федерація фактично оголосила війну Україні… Тим часом українські супермаркети та крамниці продовжують закуповувати і продавати московітські товари, підживлюючи економіку окупантів, – пояснюють причини оголошення бойкоту активісти. – Просимо керівництво торгівельних закладів відмовитись від замовлення та продажу товарів виробництва Московії (їх можна відрізнити за першими цифрами штрихкоду – 46). Натомість на полицях супермаркетів та крамниць мають з’явитись товари українського виробництва. Невеликі втрати, яких може зазнати ваш бізнес від нереалізованого товару, будуть компенсовані вдячністю покупців та користю для української економіки».


Тим часом, в Івано-Франківську торгові мережі «Плюс», «Слов'янка» і «Тростянецький» (загалом 14 продуктових крамниць) розпочали акцію «Ми не продаємо товари Made in Russia». Про це повідомив депутат Івано-Франківської міськради Ростислав Кукурудз.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Торгові мережі Львова закликають відмовитися від російських товарів

топ

  Цей день в історії.
  13 липня:

  1944 — радянські війська почали Львівсько-Сандомирську наступальну операцію.

  1956 - у Львові, на стадіоні Прикарпатського військового округу, проходили ігри першого чемпіонату України з ручного м’яча (гандболу). В змаганнях взяли участь команди Києва, Львова, Станіслава, Харкова, Черкас, Запоріжжя.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014