Галичина.Інфо

Єврокомісія знижує мита на експорт з України

Єврокомісія знижує мита на експорт з України Європейська комісія тимчасово знижує мита для українських товарів, які ввозяться у країни Євросоюзу. Про це повідомив президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу.

«Сьогодні, завдяки напруженій та ефективній роботі комісара де Гюхта та його служб, Єврокомісія затвердила перші заходи (спрямовані на підтримку України). Ми погодили набір односторонніх торгових угод, які дозволять Україні отримати вигоди від глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі», - заявив Баррозу. Зокрема, мова йде про зниження мит на український експорт в країни ЄС ще до підписання угоди про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС. За словами Баррозу, економічні вигоди для України внаслідок прийняття цих заходів сягнуть 500 млн євро в рік. Такі заходи діятимуть до 1 листопада 2014 року.

Своєю чергою європейський комісар з питань торгівлі Карл де Гюхт переконаний, що угода про асоціацію в частині зони вільної торгівлі буде підписана після президентських виборів та формування нового уряду. Комісар також додав, що це станеться до 1 листопада 2014 року.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Єврокомісія знижує мита на експорт з України

топ

  Цей день в історії.
  8 серпня:

  1833 — народився Омелян Огоновський, літературознавець, автор «Історії літератури руської».

  1834 — народився Осип-Юрій Федькович, буковинський письменник.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014