Галичина.Інфо

Міністри ЄС підтримали лібералізацію візового режиму з Україною

Міністри ЄС підтримали лібералізацію візового режиму з Україною Рада міністрів закордонних справ країн Євросоюзу підтримала лібералізацію візового режиму з Україною. Про це йдеться у висновках за підсумками нинішнього засідання Ради голів МЗС Євросоюзу. «Рада знову заявляє про відданість ЄС посиленню контактів між громадянами Європейського Союзу та України, в тому числі через процес лібералізації візового режиму, відповідно до узгоджених умов в рамках плану дій з лібералізації візового режиму», - йдеться у документі.

Нагадаємо, Європарламент у своїй резолюції від 27 лютого 2014 року закликав Раду ЄС доручити Європейській комісії прискорити діалог щодо лібералізації візового режиму з Україною. А 7 березня прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що доручить Кабінету Міністрів негайно виконати план дій щодо скасування візового режиму між Європейським Союзом та Україною, оскільки ЄС готовий до цього кроку.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Міністри ЄС підтримали лібералізацію візового режиму з Україною

топ

  Цей день в історії.
  19 вересня:

  1891 — У Монреаль прибули перші українські поселенці.

  1919 — В Кам’янець–Подільському замість ліквідованого міністерства по справах Галичини Кабінет міністрів УНР створив комітет у справах біженців–Галичан.

  1942 — З Бродів, Перемишлян Львівської області депортовано в табір в Белжец 5000 євреїв.

  1944 — В Бережанському районі Тернопільської області відбувся великий бій між відділами УПА і частинами НКВС. На Коломийщині відбулися два бої віділу УПА ім. Богуна з прикордонними частинами НКВС.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014