Галичина.Інфо

В Івано-Франківську з полиць магазинів прибрали російські товари

В Івано-Франківську з полиць магазинів прибрали російські товари В Івано-Франківську 14 продуктових магазинів, які входять до трьох великих торговельних мереж міста – «Плюс», «Слов’янка» і «Тростянецький» забрали з полиць товари російського виробництва, замінивши їх українськими аналогами.

В Івано-Франківську розпочався другий етап акції «Ми не продаємо товари madе in Russia» і стартувала акція «Українцем бути круто!» – як протест проти окупації російськими військами українського Криму. Товари, які зняли з продажу торговельні мережі – це відомі марки алкоголю, чаїв, побутової хімії.
«Те, що ми не продаємо московітські товари, це дуже добре, але є сенс відмовитися їх купувати, тому що купуючи російське, ми підтримуємо економіку нашого агресивного сусіда», - прокоментував підприємець, депутат міськради Івано-Франківська Ростислав Кукурудз.

Водночас в Івано-Франківську міськвиконком та міський рекламно-інформаційний центр оголосили про початок акції «Українцем бути круто!». Акція передбачає заходи для популяризації національної символіки, одягу, україномовної літератури.
Голова регіональної ради підприємців області, співвласник «Пасажу Гартенбергів» Олександр Долішній вважає, що «повинен бути якийсь механізм заохочення людей, які хочуть презентувати себе як українці, які люблять свою державу, які люблять наше місто, все те, що пов’язане з Україною». Стимулом для учасників цих акцій стануть бонуси – знижки на товари і послуги від фірм та підприємців, які погодилися стати партнерами проекту – їх вже десять.

Нагадаємо, у Львові громадські активісти поширюють листівки із закликом не купувати продукцію, виготовлену в Московії.

Рекомендовано до перегляду:

» » » В Івано-Франківську з полиць магазинів прибрали російські товари

топ

  Цей день в історії.
  19 жовтня:

  1097 — на Любецькому з\'їзді утверджено поділ Русі на удільні князівства.

  1947 — почалося масове (близько 150 тис. осіб) вивезення українців на Сибір.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014