Галичина.Інфо

Священики УГКЦ покидають Крим

Священики УГКЦ покидають Крим П'ятеро священиків УГКЦ з родинами покинули Крим через загрозу своєму життю та здоров'ю.

За словами священика УГКЦ Ігора Гавриліва,у суботу і неділю у Криму проходила антитерористична операція, із наших священників хотіли зробити екстремістів, терористів чи в якийсь спосіб залякати, щоб не зірвали референдум. Я не знаю, але можливо вони думають, що маємо такий дуже великий вплив на населення.
"Наразі нас є 5 священиків УГКЦ , це Ялта, Євпаторія,Сімферополь, Керч і Севастополь. Сьогодні гостро стоїть питання щодо можливості заборони церкви служіння у Кримському екзархаті, через те, що йде інформаційна війна і нашу церкву звинувачують у цих екстремістських діяннях на Майдані, в організації приїзду людей на Майдан з території України", – розповідає священик.
"Сьогодні наша церква розпочала екстремістську діяльність в Криму і тому свідчить затримання отця Миколая (Квича) у Севастополі. Я бачу так, що це є підґрунтя для того, щоб заборонити взагалі діяльність нашої церкви", – підсумував Ігор Гаврилів.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Священики УГКЦ покидають Крим

топ

  Цей день в історії.
  21 жовтня:

  1964 — помер Григорій Гурійович Верьовка, український композитор і хоровий диригент.

  1920 - у Відні відбулося засідання Української Національної Ради, на якому заслухано звіт О. Назарука про діяльність галицької місії в Ризі. Було визнано, що делегати діяли відповідно до урядових інструкцій.

  1942 - зі Збаража Тернопільської області депортовано в табір знищення Белжец 1000 євреїв, на місці убито 130 осіб, з Скалата цієї ж області близько 3000, убито 153 єврея.

  1947 - у Львові у дві години ночі проведена операція з виселення “членів УПА, ОУН та інших бандпосібників” разом із їх сім’ями. Зі Львова із запланованих 287 сімей виселили 275 (не було дев’ять сімей) і призупинили виселення трьох сімей. Із сільських районів області виселено 5321 сім’ю (15774 особи), звільнено близько 200 сімей.

  1947 - обком КП(б)У Станіславської області і облуправління Міністерства державної безпеки УРСР провели операцію з виселення 4575 сімей (12476 осіб) зарахованих до оунівського підпілля області.

  1981 - відбувся Всеканадський з’їзд Союзу українців-самостійників, який був присвячений відзначенню 50-річчю Союзу української молоді в Канаді.

  1989 - у Львові відновлено Наукове товариство імені Шевченка як спадкоємця НТШ з 1873 року.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014