Галичина.Інфо

Священики УГКЦ покидають Крим

Священики УГКЦ покидають Крим П'ятеро священиків УГКЦ з родинами покинули Крим через загрозу своєму життю та здоров'ю.

За словами священика УГКЦ Ігора Гавриліва,у суботу і неділю у Криму проходила антитерористична операція, із наших священників хотіли зробити екстремістів, терористів чи в якийсь спосіб залякати, щоб не зірвали референдум. Я не знаю, але можливо вони думають, що маємо такий дуже великий вплив на населення.
"Наразі нас є 5 священиків УГКЦ , це Ялта, Євпаторія,Сімферополь, Керч і Севастополь. Сьогодні гостро стоїть питання щодо можливості заборони церкви служіння у Кримському екзархаті, через те, що йде інформаційна війна і нашу церкву звинувачують у цих екстремістських діяннях на Майдані, в організації приїзду людей на Майдан з території України", – розповідає священик.
"Сьогодні наша церква розпочала екстремістську діяльність в Криму і тому свідчить затримання отця Миколая (Квича) у Севастополі. Я бачу так, що це є підґрунтя для того, щоб заборонити взагалі діяльність нашої церкви", – підсумував Ігор Гаврилів.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Священики УГКЦ покидають Крим

Цей день в історії.
20 листопада:

1917 — своїм 3-м Універсалом Українська Центральна Рада проголосила самостійність УНР.

1943 — під охороною УПА на Волині почалася Перша конференція поневолених Москвою народів, на якій оформлено політичну організацію — Антибільшовицький Блок Народів (АБН).
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2014