Галичина.Інфо

На вулицях Львова висадять бананові дерева і пальми

На вулицях Львова висадять бананові дерева і пальми У Львові планують висадити бананові дерева та пальми, які росли тут за часів Польщі (у 1919-1938 роках).

Також експерти вивчать можливість посадити в місті інші екзотичні рослини. «Це перспектива найближчих років. Висадити якомога більше екзотичних дерев у Львові запропонував директор ботанічного саду ЛНУ ім. І. Франка Андрій Прокопів. За Польщі в нас біля вокзалу росли банани, також раніше в центрі міста росли пальми… Ми опрацюємо варіанти, як би це пасувало до архітектури та підвищувало привабливість міста. Ботанічний сад також має певні напрацювання», – пояснив Андрій Галушка. З його слів, на 2014 рік запропоновано передбачити в бюджеті міста 2 млн грн видатків на ЛКП «Зелений Львів». Близько третини цих коштів, каже він, треба витратити на озеленення парків. «Маємо 13 магнолій у Стрийському парку. Цього року хочемо посадити ще, аби було 20, і зробити алею магнолій. Також хочемо висадити дерева у Левандівському парку замість тополь, яким вже 30-40 років», – сказав чиновник. Окрім того, по 300 тис. грн планують передбачити для усіх шести районів міста – гроші підуть на формування крон дерев та на спилювання гостроаварійних дерев, аби запобігти їх падінню.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На вулицях Львова висадять бананові дерева і пальми

топ

  Цей день в історії.
  1 жовтня:

  1187 — помер Ярослав Осмомисл князь Галицького князівства.

  1856 — помер Євстахій Прокопчиць (Прокопчич), вчений-філолог, громадсько-політичний діяч і педагог.

  1929 — численні арешти в Україні членів вигаданої сталінцями Спілки Визволення України (СВУ), початок масового винищення української інтелігенції.

  1959 — у Києві створено Товариство культурних зв\'язків з українцями за кордоном.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014