Галичина.Інфо

Президентську резиденцію у Львові продадуть з аукціону

Президентську резиденцію у Львові продадуть з аукціону Державна резиденція, розташована на вул. Глінки, 12 у Львові, буде продана на аукціоні. Мінімальна стартова ціна резиденції може скласти 10 млн грн. Рішення про продаж держрезиденції у Львові, що офіційно використовується для «тимчасового проживання перших осiб України та iнших держав, членiв офiцiйних делегацiй, якi перебувають з вiзитом у Львiвськiй областi», було ухвалене на засіданні профільної комісії Львівської облради.

Про це повідомила Ганна Костюк, заступник голови депутатської комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності. «Комісія підтримала мою пропозицію а саме – продати нікому непотрібний дорогий режимний об’єкт, а кошти вилучені від продажу скерувати на програму забезпечення житлом дітей- сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у Львівській області», – написала Ганна Костюк на своїй сторінці у Facebook. За її оцінкою, стартова ціна резиденції може коливатися від 10 до 17 млн грн.

Резиденція на вул. Глінки перебуває на балансі Львівської облради, у минулому році витрати на її утримання склали понад 170 тис. грн.

Нагадаємо, що 24 березня уряд України анонсував розпродаж усіх зайвих резиденцій, літаків та автомобілів.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Президентську резиденцію у Львові продадуть з аукціону

топ

  Цей день в історії.
  20 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014