Галичина.Інфо

Євросоюз впроваджує новий тип віз – для турне

Євросоюз впроваджує новий тип віз – для турне ЄС спрощує низку процедур, пов'язаних з видачею та отриманням віз. Крім того, європейці впроваджують новий тип віз, які діятимуть 1 рік. Зміни до візового кодексу вже затвердила Єврокомісія, а тепер нововведення мають бути схвалені в Раді ЄС та Європарламенті.

Про зміни, що мають пом'якшити спільну візову політику країн ЄС, на прес-конференції в Брюсселі повідомила комісар ЄС із внутрішніх справ Сесилія Мальмстрем. За її словами, минулого року заяви на оформлення Шенгенських віз подали 17 млн людей з так званих третіх країн. «Це, звісно, вражаюча цифра, але ще більш вражаючими є оцінки, згідно з якими принаймні 6,6 млн потенційних відвідувачів не приїхали до Шенгенської зони минулого року через громіздкі і коштовні процедури нинішнього візового режиму», - зазначила єврокомісар Мальмстрем.

Вона заявила, що окрім спрощення процедури оформлення Шенгенських віз, Європейська комісія затвердила також новий тип віз - Touring visa. Власники таких віз, в тому числі і громадяни України, зможуть протягом року здійснювати турне країнами Шенгенської зони з можливістю продовжити візу ще на один рік. «Сьогодні ми представляємо абсолютно новий тип візи: Touring віза. Після видачі такої візи її власнику зможе вирушити в турне Шенгенською зоною строком до одного року, з можливістю продовження цього терміну ще на один рік», - сказала вона. «Це буде реальна перевага, особливо для туристів, які хочуть довше залишатися в Європі, але не налаштовані на тривале перебування тільки в одній із країн», - зазначила єврокомісар. За її словами, така віза буде корисна, наприклад, артистам, які зможуть організовувати більш тривалі тури, а також студентам, які по завершенні навчання зможуть подорожувати і досліджувати інші частини Європи.

У ЄС вважають, що нинішні громіздкі і тривалі процедури не роблять різниці між тими, хто вперше подає заяву і тими, хто вже отримував візу. Це вважають неправильним, адже якщо хтось уже перевірений і є законним мандрівником, то немає необхідності перевіряти його знову і знову.
Окремо буде винагороджено людей, які регулярно їздять у країни ЄС. Після двох віз упродовж 12 місяців їм будуть видавати багаторазові візи терміном на три роки, заявила єврокомісар. «Єврокомісія пропонує, щоб людям, які регулярно подорожують до Європи, надавалася багаторазова в'їзна віза, яка б діяла протягом кількох років. На практиці наша пропозиція означає, що той, кому вже були видані дві візи протягом 12 місяців, отримає багаторазову в'їзну візу терміном дії 3 роки», - сказала вона.

Європейський Союз також спростить низку процедур, пов'язаних з розглядом заяв та отриманням стандартних віз. Термін очікування рішення про оформлення Шенгенської візи пропонується скоротити з нинішніх 15 до 10 днів.

Зміни стосуються візової політики щодо громадян Китаю, Індії, Московії, Саудівської Аравії, Південної Африки та України. Після того, як пропозиції ЄК набудуть чинності, вони застосовуватимуться до всіх країн ЄС, які входять до Шенгенської зони, і чотирьох країн, що мають статус асоційованих із Шенгеном.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Євросоюз впроваджує новий тип віз – для турне

топ

  Цей день в історії.
  1 грудня:

  1187 — помер Галицький князь Ярослав Осмомисл.

  1909 — народився композитор Кос-Анатольський Анатолій.

  1930 — народився письменник Федорів Роман Миколайович.

  1937 — народився письменник, науковець, перекладач із давньогрецької та латинської мов Андрій Содомора.

  1989 — Зустріч у Ватикані Папи Івана Павла ІІ з керівником СРСР Михайлом Горбачовим започаткувала офіційну легалізацію Української Греко-Католицької Церкви.

  1991 — на Всеукраїнському референдумі 90,32% громадян висловилася за незалежність правонаступниці УРСР.

  2009 — у Львові запустили Львівський міський рейковий автобус.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014