Галичина.Інфо

«Яндекс» почав показувати затори Львова в балах

«Яндекс» почав показувати затори Львова в балах «Яндекс. Затори» тепер оцінюють завантаженість Львова за десятибальною шкалою. На головній сторінці «Яндекса» та на maps.yandex.ua з'явився «світлофор», який показує ситуацію на дорогах Львова у балах. Від 1 до 3 балів – дороги вільні, 4-6 – рух ускладнено, 7-8 – серйозні затори, 9-10 – рух на дорогах зупинений. Як зазначають у компанії, інформація оновлюється кожні чотири хвилини та доступна також у мобільних програмах «Яндекс.Карти» і «Навігатор».

За даними «Яндекс.Заторів», у Львові немає яскраво виражених ранкової та вечірньої годин пік: на вулицях постійно багато машин. Завантаженість доріг починає зростати вже з 6 ранку і до 9 години зазвичай перевищує 6 балів. Потім на дорогах стає вільніше, але не суттєво: затори лишаються на рівні 6 балів і вище протягом усього дня. Ближче до вечора, приблизно з 5 години, ситуація починає погіршуватися. Найбільші затори у місті з 6 до 7 вечора – у цей час завантаженість сягає 7 балів. У будні водіям найлегше на дорогах у четвер, а найважче – у п'ятницю. На відміну від інших великих міст, Львовом не можна швидко проїхати навіть у вихідний: нижчими за 4 бали затори майже не бувають.

У компанії порахували, що якщо скласти весь час, протягом якого львівські водії щодня стоять у заторах, вийде майже 25 років. Звичайно, мешканці різних районів витрачають на дорогу різну кількість часу. Наприклад, житель мікрорайону Левандівки, який їздить на роботу у центр автомобілем, у середньому втрачає через затори приблизно 66 годин на рік, мешканець Рясного – 100 годин, а мешканець Сихова – понад 160.

Аварії у Львові найчастіше трапляються на великих автомагістралях. Одна з найаварійніших вулиць міста – проспект Чорновола. Особливо багато ДТП на ділянці проспекту між вулицями Під Дубом і Городоцькою. Аварії часто бувають і на вулиці Зеленій. Тут розташоване одне з найнебезпечніших перехресть в усьому Львові — це перетин Зеленої та Романчука.

Рекомендовано до перегляду:

» » » «Яндекс» почав показувати затори Львова в балах

Цей день в історії.
22 вересня:

1939 - У Винниках, об 11.00 підписано угоду між командуванням польського гарнізону у м. Львові і радянськими військовим командуванням про передання м. Львова Червоній армії. О 14.00 польські війська почали складати зброю, о 15.00 з’єднання 2-го кавалерійського корпусу у пішому строю сумісно з танками 24-ї, 38-ї та 10-ї танкових бригад вступили у місто. Пункт 8 підписаної польською і радянською сторонами угоди гарантував офіцерам польської армії особисту свободу і недоторканість їхнього особистого майна, право на виїзд до зарубіжних країн. Ці умови не було виконано: при виході з міста обеззброєні колони поляків були оточені частинами Червоної армії і НКВС та відправлені до концтаборів.
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2014