Галичина.Інфо

Європарламент погодився знизити мита для товарів з України

Європарламент погодився знизити мита для товарів з України Європейський парламент підтримав рішення Європейської комісії знизити мита для українських товарів в ЄС.

Відповідну доповідь, яку підготував депутат Павло Залевський (європейський народник), підтримала більшість депутатів на передостанньому пленарному засіданні нинішнього Європейського парламенту, яке 3 квітня відбулося в Брюсселі. ЄП також не підтримав поправки соціалістів і лівих, які передбачали певні умови для таких дій ЄС, зокрема, пов'язані з правами людини і правами робітників. У разі, якщо б ці поправки підтримали, імплементацію рішення ЄК відклали б на невизначений час і, щонайменше, нинішній парламент вже не зміг би повернутися до розгляду цього питання. Отже, рішення про зниження митних зборів має затвердити Рада ЄС. Очікується, що це відбудеться вже у квітні, аби рішення набуло чинності у травні.

Нагадаємо, на початку березня Європейська комісія тимчасово знизила мита для українських товарів, які ввозяться у країни Євросоюзу.

Додамо, що 2 квітня прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що, найімовірніше, з 15 травня Україна зможе експортувати свої товари на європейський ринок, не сплачуючи мит.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Європарламент погодився знизити мита для товарів з України

топ

  Цей день в історії.
  23 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014