Галичина.Інфо

Торік в економіку Львова найбільше інвестували Польща, Кіпр та Австрія

Торік в економіку Львова найбільше інвестували Польща, Кіпр та Австрія У минулому, 2013 році, обсяг надходження іноземного капіталу в економіку Львова був найменшим за останні дев’ять років. Попри це, у міські підприємства було залучено $19,6 млн від партнерів з 25 країн світу. Найбільше інвестувала Польща (32,5% від загального обсягу), Кіпр (30,8%) та Австрія (15,1%).

Також серед досягнень минулого року є позиції міста у світових та всеукраїнських рейтингах з інвестиційної привабливості, повідомили у прес-службі Львівської міськради з посиланням на дані річного звіту в управлінні зовнішньоекономічних відносин та інвестицій ЛМР.

Зокрема, за дослідженням «Financial Times», Львів увійшов до 10-ти європейських міст майбутнього у категоріях: найкраща стратегія залучення прямих іноземних інвестицій та найбільша економічна ефективність ведення бізнесу. За даними Forbes, Львів також увійшов у трійку лідерів найпривабливіших міст для ведення бізнесу в Україні.

Також місто є активним учасником міжнародних виставок, форумів та конференцій. Зокрема, торік управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій представляло його у Форумі «Угода Мерів» у Брюсселі, де представило власні проекти у сфері енергозбереження. У самому Львові вже 13-ий рік поспіль відбувається Міжнародний Економічний Форум восени і 4-ий рік – Весняний Діловий Форум.

Усього, за весь період інвестування до 2014 року, обсяг прямих іноземних інвестицій, вкладених в економіку міста, становив $1113,4 млн, або майже дві третини від загальнообласного обсягу.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Торік в економіку Львова найбільше інвестували Польща, Кіпр та Австрія

топ

  Цей день в історії.
  3 грудня:

  1877 — народився Степан Рудницький, український географ, засновник української наукової географії i географії України.

  1920 — польський сейм ліквідував територіальну окремішність Галичини. Для позначення етнічної території Східної Галичини введено термін «Східна Малопольща», зникли з вживання слова «українець», «український», повернулися «русин», «руський».

  1987 — народився поет, перекладач і есеїст Андрій Любка.

  2004 — Верховний Суд України ухвалив рішення, згідно з яким результати виборів Президента України 21 листопада 2004 року були сфальсифіковані.

  2010 — вночі міліція та спецпідрозділ «Беркут» силоміць демонтували наметове містечко протестувальників проти нового Податкового кодексу України на майдані Незалежності в Києві.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014