Галичина.Інфо

У 2014 році Світовий банк очікує падіння ВВП України на 3%

У 2014 році Світовий банк очікує падіння ВВП України на 3% Світовий банк прогнозує падіння ВВП України на 3% але разом з тим очікує відновлення його зростання в 2015 році – за умови проведення владою країни економічних реформ.

Збільшення дефіциту бюджету та поточного рахунку платіжного балансу України, яке тривало протягом останніх років спричинили падіння золото-валютних резервів до критичного рівня. Так, у 2014 році передбачається падіння валового внутрішнього продукту (ВВП) в Україні на 3%. Про це йдеться у прес-релізі київського офісу Світового Банку. Ключовими факторами, що визначають динаміку економічного розвитку, стануть скорочення внутрішнього попиту через антикризові заходи уряду, а також скорочення капітальних інвестицій. Таким чином макроекономічна ситуація в Україні потребує вжиття термінових заходів, спрямованих на стабілізацію, щоб стимулювати зростання. Якщо всі необхідні заходи будуть запровадженні швидко, то економічне зростання відновиться вже у 2015 завдяки приватному сектору.

Експерти Світового банку вважють що таке падіння не буде довготривалим і очікують, що вже у 2015 році ВВП може зрости на 3% за рахунок покращення бізнес активності та зростання іноземних інвестицій. Інфляція залишатиметься високою у 2014 році за рахунок підвищення енерготарифів та девальвації гривні, але вона буде поступово знижуватись в середньостроковій перспективі.

Директор Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Чімяо Фан сказав, що Банк надаватиме Україні всю потрібну допомогу для успішної реалізації реформ. “Ми усвідомлюємо величезні виклики, що стоять перед Україною і вітаємо наміри Уряду здійснити негайні реформи, які потрібні для того, щоб стабілізувати економіку країни. Ми й надалі підтримуватимемо народ України під час цього складного перехідного періоду,” – підкреслив Фан.

Нагадаємо, що 10 березня 2014 р. Група Світового банку оголосила, що має на меті підтримувати реформи в Україні і надасть до $3 млрд у 2014 році. Ця допомога надаватиметься на додаток до поточної програми інвестицій та гарантій у загальному обсязі близько $3,7 млрд, що підтримує покращення надання державних послуг у галузі водопостачання та водовідведення, розвиток енергетики та будівництво доріг, та розвиток приватного сектору.
27 березня прем'єр Арсеній Яценюк презентував у Верховній Раді першочергові економічні реформи в країні, так званий, законопроект щодо запобігання фінансової катастрофи. ZAXID.NET пропонує ознайомитись з 10 основними кроками, які, на думку нового уряду, здатні відвернути дефолт.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У 2014 році Світовий банк очікує падіння ВВП України на 3%

топ

  Цей день в історії.
  7 червня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014